Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Ogrzewanie domu

Krupa
Posty: 32
Rejestracja: pn mar 02, 2020 2:07 am

Ogrzewanie domu

Post autor: Krupa »

Czym uzupełnić ogrzewanie panelami fotowoltaicznymi?

Legenda
Posty: 27
Rejestracja: śr mar 04, 2020 1:00 am

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: Legenda »

Dla mnie dość oczywiste byłoby zastosowanie kominka jako dodatkowego źródła ogrzewania, poza prądem z paneli. Kominkiem bardzo szybko rozgrzewa się pomieszczenie a potem podtrzymanie elektryczne jest bardziej skuteczne. Warto więc zadbać o to aby kominek był jak najbardziej wydajny i trwały. Wysokiej jakości wkładów kominkowych jak np. wkłady z Belsko centrum kominki nie ulegają uszkodzeniom tak często jak zwykłe wkłady.

Moana
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 29, 2020 11:19 am

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: Moana »

Można pokusić się o kominek z płaszczem wodnym jak tu: wkladygrzewcze/pl/pl/c/Wklady-kominkowe-z-plaszczem-wodnym/144. Ja akurat jestem fanką i też właśnie tak to rozegraliśmy: panele fotowoltaiczne i kominek i jestem zachwycona. Wieczory przy kominku z herbatką to moja ulubiona forma relaksu.

lewak
Posty: 151
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:34 am

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: lewak »

A co sądzicie o ogrzewaniu podłogowym? Coraz więcej osób budując swoje domu decyduje się właśnie na taki krok. Mnie zainteresowała firma EWOL - specjaliści od elektryki i ogrzewania: ewol-ogrzewanie/pl/ . Czytałam na ich stronie trochę na temat takiego ogrzewania.

jacinia
Posty: 168
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: jacinia »

Ogrzewanie jest bardzo ważne dla mnie. Wcześniej mieszkaliśmy z rodzicami w biednej dzielnicy i wiem, co to zmarznięte dłonie i stopy. Dlatego w moim domu nie ma możliwości, żebyśmy nie zadbali o to wszystko. I dlatego mam na oku tę firmę ratgar/pl/o-nas/ do instalacji kotłowni, łącznie z piecem od nich. Widziałam, że nawet fotowoltaikę kładą. To może też się dogadamy.

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: gospoda »

Jeśli chodzi o ogrzewanie to każdy sam doskonale wie na jaki rodzaj chce postawić. Dlatego też my wolimy zapoznać się z różnymi opcjami zanim podejmiemy decyzję. Przeglądając oferty w internecie trafiliśmy na panele na podczerwień ekopodczerwien/pl/panele-na-podczerwien Nie powiem bo bardzo zainteresowało nas takie ekonomiczne rozwiązanie. Zapoznamy się znacznie bliżej z takim rozwiązaniem i podejmiemy decyzję.

Dudzik
Posty: 48
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:36 am

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: Dudzik »

A myślałaś może już nad ogrzewaniem za pomocą gazu? jest wielu dobrych dostawców gazu na stronach takich jak lpgdirect/pl/ Możesz tutaj zamówic dostawy gazu w naprawdę dobrych cenach, na tle konkurencji wypadają naprawdę bardzo dobrze. Ogrzewanie gazem to nie tylko ekonomia ale i zaawansowana ekologia.

Awatar użytkownika
Pojuk
Posty: 245
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: Pojuk »

Ja tam u siebie sprawiłem sobie taki oto kocioł https://kociolcenowy.pl/179-kotly-vaillant . Nie jest drogi, a jest bardzo skuteczny i oszczędny. Od razu widać różnicę jeżeli chodzi o wydatki na ogrzewanie. Jestem z niego bardzo zadowolony, dlatego zdecydowanie mogę Wam to polecić.
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: burza »

Wielu z nas decyduje się na zakup kotła gazowego, ale pamiętajcie o tym, gdzie można się zgłosić w razie awarii. A mianowicie tutaj blisco/pl/naprawa-piecow-gazowych/naprawa-piecow-gazowych-bielsko-biala/ możecie skorzystać z pomocy najlepszych specjalistów.

jacinia
Posty: 168
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: jacinia »

To na pewno ważna sprawa.

ODPOWIEDZ