Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Zielonkawa
Posty: 142
Rejestracja: czw kwie 09, 2020 5:46 pm

Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: Zielonkawa »

Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?
Jakie jest wasze zdanie co do obu tych opcji?

Awatar użytkownika
Pojuk
Posty: 245
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: Pojuk »

A może naturalne metody? Poczytaj sobie te porady https://iloveco.pl/mlody-jeczmien-energ ... chudzanie/ Myślę, że będą naprawdę przydatne :)
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

Awatar użytkownika
Twister
Posty: 163
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:02 am

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: Twister »

Wg mnie najpierw warto spróbować po prostu diety i aktywności fizycznej,
jesli to Ci się nie sprawdzi bo nie wytrzymasz reżimu sama,
no to wtedy jeszcze wsparcie się suplementami
albo po prostu operacyjnie - operacja wg mnie na pewno najszybciej i bez wielkich wyrzeczeń,
no ale po niej też byłoby dobrze dbać o dietę, żeby znów się nie wpędzić w kłopoty wagowe.
Sprawdź sobie metody na za duże boczki tu lipoline/pl/k/zabiegi/rozwiaz-problem/boczki/
też parę wskazówek interesujących da się znaleźć

Awatar użytkownika
Pojuk
Posty: 245
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: Pojuk »

Bardzo fajne suplementy diety macie na https://www.sklepzycia.pl/suplementy-ta ... dchudzanie Moim zdaniem jest to zdecydowanie warte uwagi :)
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

jacinia
Posty: 168
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: jacinia »

Moim zdaniem takie odchudzanie z suplementami nie ma sensu, ale podobnie jest z operacją. Chociaż nie, operacja może mieć sens, jeśli naprawdę chorujemy i nie możemy sami schudnąć. Czasem to też wynika z naszych zaburzeń, dlatego warto się przebadać i chociaż próbować na początku z taką diet4u/pl/ dietą. To najzdrowszy sposób mimo wszystko.

Kamilian
Posty: 283
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:04 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: Kamilian »

Ani tak, ani tak! Dziewczyno masz przed sobą całe życie! Bierzesz faceta, wodę, plecaki i jedziecie zwiedzać świat! Come on, to się naprawdę opłaca, twoje ciało również będzie o wiele lepiej wyglądać po takim naturalnym odchudzaniu.

Demokratka
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:36 pm

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: Demokratka »

Raczej operacyjna forma zrzucenia kilogramów nie jest taka prosta i bezpieczna. Przede wszystkim trzeba spełniać jakieś klasyfikacje, żeby taką operację przejsć, a prywatnie to dużo kosztuje. Ja stawiam na naturalne metody odchudzania - dieta i ewentualnie jakieś suplementy, o który więcej dowiedziałam się tutaj > tantus/pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/ Nie wiem czy ktoś z was próbował ? Bo ja jeszcze nigdy, a jestem ciekawa efektów.

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: znudzony »

Moim zdaniem ani jedno ani drugie to nie jest dobre rozwiązanie. Ja bym udał się do dietetyka by ustalił mi dietę , no i oczywiście ruch. Ja np chcę skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-26410-Maszyna-wioslarz-GSRM40-Body-Solid.html Ta maszyna nie tylko pomoże mi rzeźbić mięśnie, ale też spalać tkankę tłuszczową. Ale zerknijcie w zakładki, ten sklep jest świetnie zaopatrzony i każdy kto chce ćwiczyć znajdzie coś dla siebie.

Kamilian
Posty: 283
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:04 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: Kamilian »

Po co ci jakieś operacje? Ruch jest zbawienny! Bierz plecak belveder/com/pl/produkt/skorzany-plecak-meski-vintage-ciemnobrazowy-outlander-bt33/ i ruszaj codziennie na prozdrowotny spacer

chinka
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:02 pm

Re: Odchudzanie - operacyjnie czy suplementami?

Post autor: chinka »

Trzeba stosować dietę i ćwiczyć. Suplementacja może być tylko dodatkiem. Tutaj fitrepublic/pl/killer-ewy-chodakowskiej-na-czym-polega-cwiczenia-efekty/ możecie sobie poczytać na temat ćwiczeń i ich efektów. Dowiecie się na czym polega killer Ewy Chodakowskiej. operacja to ostateczność i to tylko dla osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą pozbyć się kilogramów, a ich waga negatywnie wpływa na ich życie.
Ostatnio zmieniony czw gru 31, 2020 12:24 am przez chinka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ