Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

ZuzanEu
Posty: 123
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:57 am

Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: ZuzanEu »

Szukam ubezpieczenie do auta i na dom, gdzie znaleźć? :D

Awatar użytkownika
lights
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:20 am

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: lights »

Warto poszukać ofert w internecie. Tam jest tego naprawdę dużo.
Cicho, cicho dzieci. To nie demony, nie diabły... Gorzej. To ludzie.

Draksa1981
Posty: 76
Rejestracja: sob paź 17, 2020 8:18 pm

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: Draksa1981 »

Dużo o funduszach i oszczędzaniu zajdziesz na stronie generali-investments/pl/contents/pl/klient-indywidualny/strona-glowna. Jest tam dużo informacji o planach oszczędnościowych i odkładaniu na emeryturę.

akacja56
Posty: 26
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:07 pm

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: akacja56 »

Dobre ubezpieczenie można kupić na pewno na najtansze-ubezpieczenia/pl/ . Czasem warto porównywać i wybrać coś najlepszego w dobrej cenie i do tego na dobrych zasadach.

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: gospoda »

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo mimo, że jest aż tyle różnych firm ubezpieczeniowych to ciężko jest nam znaleźć coś konkretnego. Mój brat jak szukał dobrego ubezpieczenia do swojego samochodu to znalazł tutaj mfind/pl/marki-oc/audi/ bardzo dobrą ofertę i to skierowaną bezpośrednio do marki jego samochodu. Także jak się chce to można znaleźć wszystko.

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: burza »

Ja myślę, że tutaj beesafe/pl/ warto się rozglądnąć za ubezpieczeniem dla siebie. Słyszałam, że na tej stronie to nawet można skorzystać w wygodnego kalkulatora i można w ten sposób dopasować do siebie odpowiednią ofertę. Myślę, że warto dokładnie zapoznać się z ich ofertami.

franekkac
Posty: 170
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:07 pm

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: franekkac »

Duża ilość osób decyduje się zamiast ubezpieczenia indywidualnego na grupowe. Warto poczytać co Unilink na swojej stronie unilink/pl/porady/czy-ubezpieczenie-grupowe-sie-oplaca napisało na ten temat. Można się dowiedzieć mnóstwo ciekawej i praktycznej wiedzy, dzięki której łatwiej będzie wam podjąć odpowiednią decyzję w tym temacie. Warto zaufać profesjonalistom, którzy mają wiedzę i doświadczenie.

Awatar użytkownika
Herka
Posty: 473
Rejestracja: czw lut 07, 2019 3:12 pm

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: Herka »

A czy widziałeś już coś takiego jak samochód zastępczy z OC ? Sam z tego korzystam i muszę przyznać, że to naprawdę solidne rozwiązanie. W przypadku kolizji dostajesz samochód z OC sprawcy. Dlatego nie zostaniesz na lodzie z zepsutym autem i będziesz dalej jak najbardziej mobilny. Koniecznie musisz to sprawdzić.
Kocham brzydotę, która staje się pięknem

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: miłkaty »

A może zainteresuje was ta propozycja tu superpolisa/pl/partner/aviva/ Jest tu duża oferta ubezpieczeń min dla kierowców. Mnie zainteresowało ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. To ubezpieczenie może być zawarte w dwóch wariantach - podstawowym lub rozszerzonym. Szczegóły możecie sprawdzić na podanej stronie.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Gdzie szukać dobrego ubezpieczenia?

Post autor: zumba45 »

Jak szukacie dobrego ubezpieczenia to tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-ac/ macie ofertę z której ja skorzystałam i jestem zadowolona. Dobre warunki i niska składka to jest to na czym mi zależało i tam od nich to dostałam. Także zapoznajcie się sami z ich ofertą.

ODPOWIEDZ