Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Ile macie oszczędności?

Awatar użytkownika
Twister
Posty: 163
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:02 am

Ile macie oszczędności?

Post autor: Twister »

Ile macie oszczędności?
Udaje wam się coś odłożyć?

Magda
Posty: 102
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:13 pm

Re: Ile macie oszczędności?

Post autor: Magda »

Ja kiedyś odkładałam do przysłowiowej skarpety ale na nic się to nie zdało bo zawsze kasa była potrzebna. Większość szło na pierdoły i niestety nigdy nie udało mi się uzbierać na jakiś większy cel. Obecnie ulokowałam lepiej moje oszczędności :) Dzięki temu mogę zadbać zarówno o przyszłość swoją oraz bliskich

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: Ile macie oszczędności?

Post autor: znudzony »

Szczerze to tematem oszczędności zainteresowałem się niedawno. Trafiłem na ten artykuł co to jest ikze Bardzo ciekawy artykuł który mi uświadomił ze można oszczędzać na podatkach. Oszczędzamy na dodatkową emeryturę gromadząc oszzczędności na IKZE. Sprawdźcie może i was zainteresuje ten sposób inwestowania w swoją lepszą przyszłość.

MeryLi
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 19, 2020 4:53 pm

Re: Ile macie oszczędności?

Post autor: MeryLi »

Nie mam wielu oszczędności, więc nawet nie bardzo wiedziałam, jak je gromadzić, żeby nie traciły wartości. W banku zupełnie się dziś nie opłaca trzymać kasy. Z drobnymi oszczędnościami nie ma co startować na giełdzie, z resztą nie znam się na tym. Byłam ostatnio w Lombardzie na Złotej i zauważyłam, że można kupić złoto po dobrych cenach. Ta taki złoty drobiazg stać mnie co jakiś czas i to nie traci wartości. Zobaczcie sobie lombardnazlotej/pl/

ZuzanEu
Posty: 119
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:57 am

Re: Ile macie oszczędności?

Post autor: ZuzanEu »

Cześć Wam. Słyszał ktoś o akcji canapharm/pl/home/zainwestuj/, gdzie możecie pozyskać 7,1 % rocznie z tej inwestycji w konopie? Niedawno próbowałem ich produktów, znam je również z automatów, które mają w sklepach i galeriach. Moim zdaniem dobre rozwiązanie na ulokowanie swoich oszczędności.

mania
Posty: 117
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:11 am

Re: Ile macie oszczędności?

Post autor: mania »

Właśnie nie mam za dużo, a przypałętały się do mnie dodatkowe wydatki i to związane ze zdrowiem. Dlatego będę musiała coś wymyślić, jakoś to wszystko poogarniać. A skoro tak, to powiedzcie, czy taka dotuje/pl zbiórka w sieci to będzie dobry plan? Można na coś takiego się kierować w ogóle?

zumba45
Posty: 518
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Ile macie oszczędności?

Post autor: zumba45 »

Myślę, że to osobista sprawa

__
kaski motocyklowe

ODPOWIEDZ