Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Jak oszczednie planować zakupy?

Kamilian
Posty: 283
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:04 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: Kamilian »

Dodatkiem, który warto kupić jest na pewno wrocław plecak skórzany. Przyda się na lato.

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: znudzony »

Warto szukać dobrych propozycji. Moja żona ostatnio odkryła na Fb taką ofertę tu facebook/com/Esy-Floresy-moda-dla-Ciebie-119599539765102/ Nawet mnie zachwyciły te damskie ubiory. Są eleganckie, kolorowe i modne. Takich orginalnych propozycji nie znajdziecie w sieciówkach. Są to pojedyncze sztuki, ponieważ p. Małgosia szyje je sama. Nawet te najmodniejsze wzory nie są w wysokich cenach. Sprawdźcie same.

Hanka
Posty: 272
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:32 pm

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: Hanka »

Moim zdaniem zakupy najlepiej robić przez internet - tak wyjdzie najtaniej ;) Jeśli na przykład chodzi o ozdoby świąteczne, to ja planuję je zamówić w tym roku w sklepie internetowym Happenings/pl. Widziałam, że mają tam spory wybór i naprawdę konkurencyjne ceny. A Wy gdzie zaopatrujecie się w tego typu artykuły?

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: burza »

Wiecie, najlepiej wyszukiwać okazje. Jednakże nie na wszystkim warto oszczędzać, czasami lepiej dorzucić grosz i kupić coś konkretniejszego. Ja teraz znalazłam chociażby skarpetki sportowe damskie na stronie sklepbratexskarpetki/pl/43-sportowe-skarpetki-damskie . Nie są wcale drogie, a idealnie sprawdzą się podczas sportowego treningu lub na co dzień.

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: miłkaty »

Na temat oszczeania slyszałam już parę mądrych rad. Ale jak to dokładnie robić dowiedziałam się z artykułu jak nauczyć się oszczędzania i jak uczyć oszczedzania własne dziecko. Słyszeliscie o metodzie - trzech słoików? Jesli nie to przeczytajcie ten artykuł. Na pewno znajdziecie w nim ważne informacje.

Draksa1981
Posty: 76
Rejestracja: sob paź 17, 2020 8:18 pm

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: Draksa1981 »

Mąż po ślubie nauczył mnie racjonalnego dysponowania pieniędzmi, bardziej unikanie niepotrzebnych kosztów. Chodzi w tym o to, że jeśli pojawia się problem z drzwiami, to nie trzeba od razu wymieniać całych drzwi. Wystarczy kupić na stronie simteq/pl/do/cat/312/Zawiasy nowe zawiasy do drzwi. I w ten sposób można zaoszczędzić ponad 1000 zł.

luna
Posty: 83
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:11 pm

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: luna »

Nie jest trudno oszczędzać na zakupach, zwłaszcza że istnieje taki portal cashbackowy net-pocket. Wystarczy się na nim zarejestrować, kupować w różnych sklepach i dostawać za to punkty. Później możne je wymienić na pieniądze.

zanka
Posty: 100
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 am

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: zanka »

ja korzystam z aplikacji Provema i nie dość, ze mam większa kontrolę nad wydatkami to jeszcze założyłam tu konto w banku i jak płacę niego za zakupy w sieci to dostaje cashbacki :) naprawdę fajna opcja, polecam każdemu, kto ma problem z ogarnięciem budżetu domowego.

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: gospoda »

No dobra jak już mowa o oszczędzaniu to sama zastanawiam się nad tym czy jeśli chodzi o oszczędzanie to zastanawiam się nad tym czy by nie może pomyśleć o jakieś formie inwestycji. Bo jednak jakaś forma oszczędzania to jest i to nawet bardzo dobra forma.

franekkac
Posty: 170
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:07 pm

Re: Jak oszczednie planować zakupy?

Post autor: franekkac »

Dobrze jest szukać dodatkowych pieniędzy. Na stronie zlomweglika/pl/skup-palladu dowiecie się więcej na temat skupu palladu, który jest bardzo opłacalny i z pewnością warto dowiedzieć się więcej na temat cen oraz miejsc w których można go znaleźć. Pallad, który będzie możliwy do sprzedaży na skupach można znaleźć w katalizatorach samochodowych, kondensatorach, narzędziach medycznych oraz w postaci wyrobów jubilerskich i wielu innych.

ODPOWIEDZ