Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Odzież

Muszynek

Odzież

Post autor: Muszynek »

Zdarza wam się robić zakupy ciuchowe w internecie czy raczej wolicie robić je tak stacjonarnie ? Bo ja ostatnio głownie przeniosłam sie na zakupy w tym sklepie estilex/pl/44-kobieta i sporo fajnych ciuszków udaje mi się tam znaleźć.

Hanka

Re: Odzież

Post autor: Hanka »

Jeśli chcecie zaoszczędzić kupując ciuchy, to radzę robić takie zakupy w outletach odzieżowych. Są takie outlety, które działają on-line. Jednym z moich ulubionych jest na przykład pepegi.eu/, gdzie mają naprawdę bardzo szeroki wybór markowej odzieży w okazyjnych cenach ;)

jacinia

Post autor: jacinia »

Nie znam się za bardzo na damskiej odzieży, ale z tego co widzę, to takie pakuten/pl/157-swetry-z-warkoczami sklepy są popularne. W końcu dziewczyna tam za stówkę może nawet 3 ciuszki kupić. Sam też nie byłbym zły, gdyby moja tu kupowała. Zawsze to jest jednak kilkaset złotych oszczędności na miesiąc. No, jak w przypadku mojej pięknej pani . Ona dużo kupuje.

absolka

Post autor: absolka »

Szukając seledynowej bluzy z kapturem pod nadruk miałam bardzo duży problem. Ostatecznie natknęłam się na stronę denley/pl/pol_m_Odziez-damska_Bluzy-damskie_Bluzy-z-kapturem-34102.html , z której zamówiłam 10 bluz dla mojego zespołu do pracy. Nadruk firmowy super się na nich prezentował.

kamilka45

Post autor: kamilka45 »

Bardzo dobrej jakości, o różnej stylizacji odzież znajdziesz na marisol/com/pl/ . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert z szybką wysyłką. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie jak szuka w takich sklepach online.

Awatar użytkownika
Herka

Post autor: Herka »

A czy np. taka odzież jest Waszym zdaniem warta uwagi https://messimo.pl/damska-odziez-markowa,c134.html ? Co na ten temat sądzicie?
Kocham brzydotę, która staje się pięknem

Draksa1981

Post autor: Draksa1981 »

Z ubrań lubię kupować te, które mają materiał przyjazny dla skóry, a dodatkowo nie niszczą się przy praniu. Na lato kupiłam 2 mini spódniczki w biancaloren/pl/pl/categories/spodnice-mini-1214553919.html. jedna jest czerwona, a druga w kwiatki, ubieram je na upały do białego, lub czarnego topu i trampek.

Awatar użytkownika
Pojuk

Post autor: Pojuk »

A męskie bluzy gdzie dostanę? Ostatnio zastanawiałem się nad tym sklepem Internetowym z odzieżą https://comwear.pl/odziez-meska/bluzy.html , ale nie wiem czy naprawdę warto tam kupować. Jeżeli macie jakieś własne doświadczenia z tym serwisem to chętnie posłucham wszelkich opinii. Mają tam ogromny wybór różnych bluz za niewielkie pieniądze. Dlatego moim zdaniem to świetne rozwiązania. A Wy jak uważacie?
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

kasiunia

Post autor: kasiunia »

Bardzo lubię nowe ciuchy ale jeszcze bardziej lubię buty.Mam ich dość sporo ale to wcale nie przeszkadza mi w kupowaniu nowego obuwia. Mamy przed sobą okres jesienno zimowy więc potrzebować będziemy dobre , nieprzemakalne obuwie. W zasadzie nic trudnego ale jakie wybrać by spełniło nasze oczekiwania i potrzeby - demar/com/pl/blog/damskie-buty-do-pracy-praktyczne-i-estetyczne/ .Ten blog rozwiał wszelkie moje wątpliwości i odpowiedział na większość pytań jakie mnie nurtowały .

Awatar użytkownika
Pojuk

Post autor: Pojuk »

A co myślicie o tej ofercie https://comwear.pl/odziez-dziecieca/kurtki.html ? Jakiś czas temu polecił mi te kurtki znajomy. Jako, że idzie Zima, a ja cały czas nie mam żadnego kurtki to warto byłoby zrobić jakieś zadowalające zakupy w tym zakresie. Jeżeli macie mi coś konkretnego do polecenia to chętnie wysłucham Waszych ofert. Koniecznie dajcie znać w tym wątku.
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

ODPOWIEDZ