Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Dobra hala magazynowa

Awatar użytkownika
Basei76
Posty: 71
Rejestracja: wt sty 07, 2020 3:12 pm

Dobra hala magazynowa

Post autor: Basei76 »

Jaka hala magazynowa jest według Was odpowiednia? Na co się decydowaliście wybierając odpowiednie rozwiązanie? Ja myślę nad https://neodynamik.pl/hale-namiotowe/magazynowe/ . Mają tam świetne ceny i profesjonalną obsługę klienta. Mój znajomy często korzysta z ich usług i bardzo sobie chwali. Chyba też się do nich odezwę.
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać

Dudzik
Posty: 13
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:36 am

Re: Dobra hala magazynowa

Post autor: Dudzik »

Ja będę najprawdopodobniej stawiać swoją halę pod magazyn, nie lubię być zależny od nikogo wiec to będzie świetna inwestycja. Jednak muszę zabezpieczyć fundamenty ze względu na osuwisty i podmokły teren. Zastanawiam sie nad ofertą firmy https://fedrecht.pl/jet-grouting/ I chyba się zdecyduję na inekcje niskociśnieniową.

klaudia92
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:07 pm

Re: Dobra hala magazynowa

Post autor: klaudia92 »

Odpowiednia hala to hala, która jest zbudowana zgodnie ze sztuką, z wysokiej jakości materiałów, taka która jest funkcjonalna i dopasowana do naszych potrzeb. I takie właśnie hale stawiają oni https://protan-elmark.com.pl/ . Mają szeroką ofertę w tym zakresie - hale stalowe, namiotowe, z płyty. Rzuć okiem na ich stronę, dowiesz się więcej.

luna
Posty: 32
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:11 pm

Re: Dobra hala magazynowa

Post autor: luna »

Mamy już gotową halę magazynową i możemy w zasadzie niedługo zapełniać ją artykułami. Jeszcze tylko przydałoby się polerowanie posadzki. Myślicie, że zlecenie tego zadania firmie Vawnik, byłoby dobrym rozwiązaniem? Dysponują najwyższej jakości maszynami planetarnymi o szlifierkami, więc efekt końcowy będzie pierwsza klasa.

jacinia
Posty: 34
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Dobra hala magazynowa

Post autor: jacinia »

W zasadzie ja nie mam pojęcia, czy mam budować, organizować wszystko, co i jak i czy mam to robić, czy jednak skorzystać z wynajmu. Budowa pochłonie mnóstwo pieniędzy i będzie to zamrożony kapitał, ale z drugiej strony zawsze to jest sposób na to, żeby podnieść aktywa. Mogę też skorzystać z czegoś takiego jak magazyn wynajem poznań , ale nie wiem. Co mówicie?

ODPOWIEDZ