Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

promowanie firmy

Muszynek
Posty: 107
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:06 pm

promowanie firmy

Post autor: Muszynek »

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta... Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/ .Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie można znaleźć sporo podpowiedzi jak rekalmować firmę!

gospoda
Posty: 85
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: promowanie firmy

Post autor: gospoda »

To zupełnie oczywiste, że dobrze jest wypromować naszą firmę. Dlatego też zastanawiamy się jaki sposób na taką promocję będzie najlepszy. Wtedy wpadliśmy na pomysł zorganizowania eventu firmowego. W końcu dzięki temu nie tylko nasi pracownicy mają okazję lepiej się poznać ale przy okazji szerszej publiczności można o sobie dać znać. Tylko, że nie wiemy od czego powinno się zacząć. Więc jak znaleźliśmy namiary na tę agencję Eventomi która to doskonale poradzi sobie z organizacją takiego eventu

Hanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:32 pm

Re: promowanie firmy

Post autor: Hanka »

Świetnym pomysłem na rozpromowanie własnej firmy jest pozycjonowanie strony internetowej. Jeśli firma działa głównie na rynek lokalny, najlepiej sprawdzi się właśnie pozycjonowanie lokalne, które oferuje na przykład firma AdVist. Na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/pozycjonowanie-chorzow/ możecie się nieco więcej na jego temat dowiedzieć, polecam ;)

Magda
Posty: 78
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:13 pm

Re: promowanie firmy

Post autor: Magda »

Cześć, co myślicie o materiałach POS? Pamiętam jak w ubiegłym roku chciałyśmy się pierwszy raz pokazać z firmą na targach i nie wiedziałyśmy jak zorganizować stoisko. Podjęłyśmy współpracę z firmą Exposite, która przygotowała dla nas spersonalizowane materiały POS. Stoisko wyróżniało się dość znacznie bo miałyśmy mega ciekawe projekty nawiązujące do naszych projektów.

ligia27
Posty: 15
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:15 pm

Re: promowanie firmy

Post autor: ligia27 »

Też uważam, że pozycjonowanie to dobra forma promocji. Dziś jak firmy nie ma w sieci to nie istnieje. Ale do tematu pozycjonowania trzeba odpowiednio podejść. Przyda się pomoc rzetelnej i znającej się na rzeczy agencji. Od siebie mogę zaproponować ich https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/lodz/ . Zespół ludzi z ogromnym doświadczeniem. Mają świetne opinie, a to też ważne.

Legenda
Posty: 12
Rejestracja: śr mar 04, 2020 1:00 am

Re: promowanie firmy

Post autor: Legenda »

Mój szef po zapoznaniu się różnymi opiniami klientów, postanowił zrobić sobie portret biznesowy, żeby uwiarygodnić usługi serwisowe jakie oferujemy. Portret z informacjami o nim umieszczony został na stronie i wisi w hallu firmy. Klienci bardzo pochwalili ten ruch a i trzeba przyznać, że przybyło nam nowych klientów. Portret wykonywał fotograf specjalista od portretów biznesowych Krzysztof Załuski. Warto zajrzeć na jego bloga, gdzie pisze o powstawaniu takich portretów https://krzysztofzaleski.com/dlaczego-warto-odswiezac-portrety-biznesowe-czesciej-niz-co-10-lat/

burza
Posty: 86
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: promowanie firmy

Post autor: burza »

Promowanie własnej firmy jest bardzo ważnym aspektem. Wręcz jest to fundament każdej firmy. Warto więc poczytać sobie tutaj http://pomyslfirma.pl/marketing/marketi ... sciowkach/ na temat reklamy w social media. Dowiecie się tam wiele pożytecznych wiadomości.

znudzony
Posty: 82
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: promowanie firmy

Post autor: znudzony »

Promowanie własnej firmy jest bardzo ważne. Najlepiej obecnie reklamować się w internecie. Ale poza tym ważne są też dla pracodawcy takie informacje jak te zawarte w tym artykule tu pracownicze plany kapitałowe co to jest Mowa o obowiązkach pracodawcy wobec swoich pracowników, którzy wyrażą chęć przystąpienia do programu PPK, który daje im możliwość dobrowolnego oszczędzania na dodatkową emeryturę. Warto się z tymi informacjami zapoznać.

jacinia
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: promowanie firmy

Post autor: jacinia »

W sieci jest mnóstwo sposobów na to, jak należy promować biznes. Jednak osoby, które zdecydowały się na przykład na biznes w postaci spółki, powinny wiedzieć, że to nie byle co. Tu https://lawboxfirm.com/dematerializacja ... ym-chodzi/ przeczytacie o nowych obowiązkach, takich jak wykazanie akcji i dokładne informowanie akcjonariuszy o tym, jak wygląda sytuacja w firmie.

shoulders
Posty: 32
Rejestracja: pn wrz 07, 2020 10:21 am

Re: promowanie firmy

Post autor: shoulders »

Promowanie firmy oczywiście bardzo ważne jest. To też każdy chyba szuka jak najlepszej formy reklamowej. Ale czy aż takie nowoczesne musza one być? Być może wystarczy nam taki zwykły wizytownik. Tak się składa, że tutaj https://artigraf.pl/oferta/gadzety-rekl ... izytowniki można znaleźć bardzo eleganckie wizytowniki, które według mnie warto mieć. Bo nie ma to jak fajnie zrobione wizytówki naszej firmy.

ODPOWIEDZ