Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Własna firma i rozbudowa

Draksa1981
Posty: 76
Rejestracja: sob paź 17, 2020 8:18 pm

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: Draksa1981 »

Własny biznes wiąże się z księgowością i z prowadzeniem dokumentów. Jeśli nie masz doświadczenia na początek warto skorzystać z pomocy jpk-insight/pl/, gdzie można skorzystać z programu vat i upewnić się że faktury są dobrze rozliczone.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:56 pm

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: Domis3223 »

Prowadząc własną firmę, produkujesz dużo odpadów wiem, bo sama już nie wiem jak je utylizować. Ostatnio zgrabiając ten temat w internecie wpadłam na coś takiego jak prasokontener. Nie mam jednak żadnej opinii na ten temat, bo nie miałam z tym styczności wcześniej.

Dudzik
Posty: 48
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:36 am

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: Dudzik »

Jak chodzi o urozmaicenie działania firmy to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest almig/pl/ Znajdziesz tutaj bardzo dużo maszyn takich jak kompresory agregaty czy duże turbiny powietrzne, idealne do hali produkcyjnej w której idzie cały czas produkcja na wzmożonym poziomie. Na pewno nie będziesz zawiedziony.

Draksa1981
Posty: 76
Rejestracja: sob paź 17, 2020 8:18 pm

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: Draksa1981 »

Dużo osób chcąc powiększyć zyski ze swojej działalności zaciągnęli kredyty we frankach nie mając wiedzy o cenach franka szwajcarskiego . Firma zyciebezkredytu/pl/niewesole-rokowania-kursu-franka-najwyzszy-czas-na-pozwanie-banku/, nakłania właścicieli firm, żeby najpierw zapoznali się z ryzykiem wynikającym z takiego kredytu.

Kobietaewka77
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:08 pm

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja ostatnio znalazłam fajne oferty dotyczące marketingu internetowego w firmie zenbox/pl/ rozmawiałam już ze specjalista i będziemy działać w tym kierunku. Jednak ja jestem zielona w tym temacie, i jednak ja jestem zielona i bardzo cenie sobie jego rady.

chinka
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:02 pm

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: chinka »

Pandemia, to trudny czas dla wielu firm. Pomimo otrzymanych dofinansowań niektórzy przedsiębiorcy nie wiedzą czy z tego tytułu nie poniosą konsekwencji. Wątpliwości dotyczą między innymi pozyskania pieniędzy na kapitał obrotowy i ujęcie takiej dotacji w księgach rachunkowych. Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć na ten temat, to warto sobie zerknąć tutaj biurorachunkowe-oswiecim/pl/dofinansowanie-na-kapital-obrotowy-parp-ujecie-w-ksiegach-rachunkowych/ . Można się tam bowiem wiele dowiedzieć.

kamilka45
Posty: 18
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:53 pm

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem taki sklep internetowy w naszych czasach to fajna propozycja. Ostatnio nawet widziałam wiele ciekawych nowych takich sklepów, które dają radę w sieci. Taniej niż wynajmowanie lokalu i większa ilość potencjalnych klientów. Warto wtedy tylko pomyśleć o bezpiecznej płatności po przez system np. taki bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online .

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: burza »

A z jakich elementów korzystacie do pakowania/ zabezpieczania towaru? Pytam, bo ostatnio odkryłam firmę folia-stretch/pl/folia-stretch-czarna/ , która oferuje takie artykuły jak folia stretch czarna. Tak sobie myślę, że przecież taka folia to też ważny artykuł. Dzięki jej specyfice możemy dobrze zabezpieczyć najróżniejsze przedmioty.

Awatar użytkownika
Pojuk
Posty: 245
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: Pojuk »

Jeżeli ktoś z was poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje kompletne rozwiązania dla każdego rodzaju dachu, to szczerze możemy polecić wam przedsiębiorstwo Budmech. Świetnie wykonali oni hydroizolację dachu. Według nas firma ta jest godna zaufania. Więcej informacji na ich temat znajdziecie na tej stronie budmech.pl .
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

Dudzik
Posty: 48
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:36 am

Re: Własna firma i rozbudowa

Post autor: Dudzik »

Rozbudowując firmę nie mozesz zapominac o takich aspektach jak bezpieczeństwo danych osobowych twoich klientów. Dzięki firmie jaką jest isecure/pl/ możesz posiada najdokładniejszy system bezpieczeństwa. Zajmują się audytowaniem oraz wdrażaniem najkorzystniejszych rozwiazań w celu poprawienia bezpieczeństwa danych firmy w sieci.

ODPOWIEDZ