Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Marketing internetowy

Awatar użytkownika
Herka
Posty: 49
Rejestracja: czw lut 07, 2019 3:12 pm

Marketing internetowy

Post autor: Herka »

Mieliście do czynienia z marketingiem internetowym? Jeżeli tak to czy rzeczywiście jest to warte uwagi i pieniędzy? Znajomy bardzo sobie chwali te rozwiązanie, a korzystał z usług tych specjalistów https://marketing-internetowy24.pl/ux/ . Podobno znacznie poprawiło to mu obroty w firmie. Dajcie znać jeżeli coś wiecie.
Kocham brzydotę, która staje się pięknem

luna
Posty: 24
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:11 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: luna »

Warto zrobić małe rozeznanie wśród różnych agencji marketingowych i dopiero wówczas zdecydować. Ja trochę podpytałam znajomych i stwierdziłam, że pozycjonowanie https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/ zlecę firmie Widoczni. Z pewnością warto zainwestować czas i pieniądze w ich działania. Widziałam, jakie osiągają efekty i to mnie bardzo zachęca do współpracy z nimi.

jacinia
Posty: 19
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: jacinia »

Żeby móc budować marketing internetowy, potrzebujemy naszej osobistej strony www. I tutaj zaczynają się schody, bo wiele zależy od tego, jak skonstruowana jest strona i na jakiej platformie jest, bądź będzie zbudowana. Jeśli zastanawia Cię platforma CMS Wordpress, myślę, że powinieneś zastanowić się nad rankingiem hostingów Wordpress . Ode mnie też mała rada - jako "zielony" początkujący sprawdź, która firma ma najlepszy kontakt. Na pewno będzie Ci to potrzebne wielokrotnie.
Zanim kupisz poczytaj opinie o 3 największych w Polsce:
- opinie cyberfolks.pl
- opinie nazwa.pl
- opinie home.pl . Powodzenia!

ODPOWIEDZ