Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Zakup nowych drzwi

Muszynek
Posty: 177
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:06 pm

Zakup nowych drzwi

Post autor: Muszynek »

Zakup drzwi jest ważny. Wydaje mi sie, jednak że jak już się je kupi to trzeba też pomyślec o innych dodatkach. Mi się bardzo spodobały samozamykacze do drzwi i nie wiem czy nie zamontowac tego u siebie w domu. Widziałam, ze tutaj rawos/pl/ można coś takiego kupic,.

zanka
Posty: 100
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 am

Re: Zakup nowych drzwi

Post autor: zanka »

Mi się najbardziej podobają drzwi drewniane :) Kupiłam je u polskiego producenta, w firmie Kris Drzwi kris-drzwi/pl/ . Mają produkty gotowe dostępne w ofercie a do tego realizują zamówienia indywidualne. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, terminowa realizacja zamówień, bezproblemowy kontakt.

Sultan
Posty: 135
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:00 pm

Re: Zakup nowych drzwi

Post autor: Sultan »

Po kupnie drzwi, szczególnie tych zewnętrznych, warto od razu zmienić zamek na lepszy. Podrzucam Wam namiary na sklep rawos/pl/ , który oferuje zamki oraz inne akcesoria do drzwi. W ich ofercie znajdziecie zamki znanych producentów w bardzo dobrych cenach.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Zakup nowych drzwi

Post autor: zumba45 »

Z jakiś ciekawych propozycji, to śmiało można byłoby zwrócić sobie uwagę na szklane ścianki dekoracyjne. Oferta jest różnorodna, można trafić na różnego rodzaju propozycje, więc szukajcie sobie takich ścianek w ofercie firmy prolinea.eu/oferta/scianki-szklane . Wydaje mi się, że to świetny pomysł na jakąś fajną aranżację wnętrz.

ODPOWIEDZ