Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Super drukarka

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:24 pm

Super drukarka

Post autor: Edi88 »

Niedawno w necie natknęłam się na wpis w tym temacie na blogu - toner-premium/pl .To bardzo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne fajne artykuły.

Magda
Posty: 102
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:13 pm

Re: Super drukarka

Post autor: Magda »

Niedawno trafiłam na fajną stronkę z zamiennikami tonerów. Z ciekawości postanowiłam sprawdzić czy faktycznie różnica jest taka widoczna i wiecie co? Jedyną różnicą była cena! Tusze zamówione ze strony 4color/pl/hp-p1102-toner-zamiennik są wyjątkowo dobrej jakości, są bardzo wydaje, tusz się nie rozmazuje, jest mocno na pigmentowany tak, że nawet zdjęcia bardzo ładnie wychodzą.

luna
Posty: 83
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:11 pm

Re: Super drukarka

Post autor: luna »

W końcu znalazłam stronę, na której są dostępne tanie tusze drukuj24/pl/blog/drukarka-atramentowa-z-tanimi-tuszami/ ale też rozmyślam , czy też nie kupić nowej drukarki. Fajnie są tu porównane różne atramentowe i może faktycznie powinnam się zastanowić. Tym bardziej że niedługo otwieram w domu małe biuro. Co myślicie o tych urządzeniach?

shoulders
Posty: 55
Rejestracja: pn wrz 07, 2020 10:21 am

Re: Super drukarka

Post autor: shoulders »

Drukarka to jedno a drugie to rodzaj tuszu. Bo jednak ja często i dużo drukujemy to przyda nam się taki bardziej wydajny tusz. To też ja zainwestowałam w tusz hp 304 bo właśnie taki jest. Także podczas kupowania drukarki warto zasięgnąć informacji na temat tuszu bo według mnie to także ma bardzo duże znaczenie

Awatar użytkownika
lights
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:20 am

Re: Super drukarka

Post autor: lights »

Dzięki wielkie za wszystkie propozycje. Na pewno z czegoś skorzystam.
Cicho, cicho dzieci. To nie demony, nie diabły... Gorzej. To ludzie.

Elka084
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:40 pm

Re: Super drukarka

Post autor: Elka084 »

Z pewnością dobrej jakości drukarka jest potrzebna przy pracy z dokumentacją, zarówno w biurach jak i w domach przy pracy zdalnej. Dodatkowo również na pewno przydadzą się do pracy innego rodzaju artykuły papiernicze - biurwa/pl/karteczki-samoprzylepne W jednym miejscu można zamówić wszystko co nam ułatwi codzienną pracę. A wszystkie produkty, czy to karteczki, segregatory czy papier biurowy można zamówić szybko i w dobrej cenie.

Tati17
Posty: 12
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 11:45 am

Re: Super drukarka

Post autor: Tati17 »

Ostatnio chciałam znaleźć dużo informacji na ten aspekt w internecie i znalazłam stronę - tonerypremium/pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj dużo ciekawych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.

franekkac
Posty: 170
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:07 pm

Re: Super drukarka

Post autor: franekkac »

Warto inwestować w porządny sprzęt biurowy, ale podstawą prawidłowego funkcjonowania będzie systematyczne czyszczenie głowicy drukarki. Do usunięcia kurzu najlepiej użyć odkurzacza ze specjalną końcówką, nie zaleca się stosowania sprężonego powietrza, które może wdmuchać zanieczyszczenia jeszcze głębiej w strukturę drukarki. Zawsze w pierwszej kolejności odłączcie sprzęt od sieci.

lewak
Posty: 151
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:34 am

Re: Super drukarka

Post autor: lewak »

Polecam też rzucić okiem na tonery do drukarek: e-media/com/pl/Tonery-Tusze-c809. Jestem pewna, że takie tonery przy każdej drukarce Wam się przydadzą. Polecam zakupić je online.

Sultan
Posty: 135
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:00 pm

Re: Super drukarka

Post autor: Sultan »

JEśli szukacie drukarki do firmy to warto wybrać profesjonalny sprzęt. W biurze z reguły dużo się drukuje, więc urządzenie musi wytrzymać intensywną eksploatację. Szeroki wybór urządzeń biurowych oferuje firma Inprosystem https://inprosystem.pl/sklep/ . To specjaliści od doboru drukarek oraz rozwiązań optymalizujących koszty wydruków w firmie. Poza sprzedażą urządzeń oferują również dzierżawę sprzętu.

ODPOWIEDZ