Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Biuro

mania
Posty: 105
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:11 am

Re: Biuro

Post autor: mania »

Remont biura to proces, dlatego pomyślcie sobie, co tak naprawdę chcecie w nim mieć. Dodatkowo, jeśli chodzi o malowanie, może warto sprawdzać najmodniejsze kolory farb ? Nie wiem, może dzięki temu będziecie mieli jeszcze ładniejszą inspirację i dlatego też podpowiadam, że warto o tym mówić.

kasiunia
Posty: 232
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: Biuro

Post autor: kasiunia »

Każde pomieszczenie także biurowe trzeba odświeżyć i po prostu na nowo odmalować. Co roku zmienia się moda , także ta dotycząca wystroju i kolorystyki pomieszczeń biurowych. Powstaje jednak pytanie jaką farbę wybrać - farba matowa czy satynowa .Może macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, jeśli tak to podzielcie się nimi.

zanka
Posty: 76
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 am

Re: Biuro

Post autor: zanka »

A zamierzacie też zmieniać kolory ścian w biurze ? pytam bo jeśli chodzi o dobre farby do malowania wnętrz to warto zerknąć na ofertę marki Dulux. Farby bardzo dobre jakościowo, wydajne a do tego wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Na plus szeroka barwa kolorystyczna a do tego konkurencyjne ceny.

kasiunia
Posty: 232
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: Biuro

Post autor: kasiunia »

Większość biur malowana jest na jasne kolory, bo w biurach obowiązują określone przepisy odnośnie ilości światła na metr kwadratowy. Co jakiś czas przychodzi pracownik BHP z odpowiednim urządzeniem i mierzy ilość światła. Także ściany na klatkach schodowych - https://nobiles.pl/inspiracje/beton/ara ... -i-pedzla/ , są malowane w jasnych kolorach bo tam także powinno byc jasno by schody były dobrze wiodoczne.

zumba45
Posty: 359
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Biuro

Post autor: zumba45 »

Macie swoje biura?

__
testy nietolerancji pokarmowej

ODPOWIEDZ