Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

mieszkanie

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

mieszkanie

Post autor: miłkaty »

Warto inwestować w własne mieszkaanie? I jeszcze deweloper czy biuro nieruchomosci?

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: mieszkanie

Post autor: znudzony »

Mieszkanie to często inwestycja na całe życie. I warto w to inwestować. A jeśli chodzi o biuro nieruchomości to zobacz ta ofertę tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mają bardzo dobre oferty - warto sprawdzić.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:56 pm

Re: mieszkanie

Post autor: Domis3223 »

Ważna inwestycja jest mieszkanie, jednak gdy chcemy je kupić, warto skorzystać z usług przedstawiciela agencji nieruchomości. Ja skorzystałam i nie żałuje, bo mam swoje wymarzone mieszkanie, bez straty czasu na grzebanie w tysiącach ofert. Fajnym biurem nieruchomości jest Centro Brokers, polecam dobry kontakt z agentem i bardzo dobrze dobrane oferty do wymagań.

mirabela
Posty: 47
Rejestracja: ndz wrz 27, 2020 5:14 pm

Re: mieszkanie

Post autor: mirabela »

Właściwie to jeszcze nie zdecydowałam tak do końca czy kupię mieszkanie, czy rozpocznę budowę domu. Na razie szukam różnych informacji o kredytach. Może Was też zainteresuje taki wpis na blogu elblag24/pl/co-warto-wiedziec-o-kredycie-na-budowe-domu/ . Można się wiele z niego dowiedzieć. naprawdę warto przeczytać.

jacinia
Posty: 168
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: mieszkanie

Post autor: jacinia »

Jeśli o mnie chodzi, to ja sprawdzam, jakie pekabex inwestycje ma w ofercie. Wiem, że on się zajmuje właśnie mieszkaniami, a kto wie, co będę mogła akurat wykupić. Tak patrzę na to wszystko i koniec końców wyjdzie na to, że po prostu z czasem i tak wszystko podrożeje. To ja na pewno na tym nie stracę.

burza
Posty: 243
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: mieszkanie

Post autor: burza »

Dobrze... Wiadomo, każdy marzy o swoich kącie na ziemi, ale zanim kupimy takie mieszkanie, to warto w pewnych rzeczach się zorientować. Przykładowo tutaj mieszkalnik.info/prospekt-informacyjny-w-umowie-deweloperskiej-co-to-jest/możecie poczytać sobie na temat tego co zawiera prospekt informacyjny? Dlaczego jest to ważny dokument, który trzeba uzyskać przed podpisaniem umowy?

kasiunia
Posty: 324
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: mieszkanie

Post autor: kasiunia »

Mieszkaliśmy kilka lat temu w swoim mieszkaniu w bloku a od kilku lat cieszymy się z posiadania własnego domu. Mamy więc porównanie i zdecydowanie wolę swój dom. Plusów jest bardzo dużo , choć i minusy by się znalazły. Jak wiadomo zacząć trzeba od wyboru projektu budowlanego i trzeba temu zajęciu poświęcić trochę czasu. Nam zajęło poszukiwanie prawie 3 miesiące ale warto było szukać, bo na stronie pracowni Mg Projekt - mgprojekt/com/pl/ , znaleźliśmy to czego tak intensywnie poszukiwaliśmy. Obecnie trwa tam promocja na zakupione projekty - upust 20 % do 22 marca br.

zumba45
Posty: 553
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: mieszkanie

Post autor: zumba45 »

Gdyby ktoś z was natomiast szukał mieszkania na wynajem w Katowicach, to powinien zajrzeć do tej oferty https://katowice.korczaka.mdr.pl/ . Znajdziecie tutaj mieszkania pod najem instytucjonalny. Mieszkania znajdują się przy ul. Korczaka w Katowicach, niedaleko secesyjnej wieży wodnej.

ODPOWIEDZ