Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Dom

jacinia
Posty: 59
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Dom

Post autor: jacinia »

Dzień dobry, jakbym chciała budować dom, to powiedzcie, jak to wygląda? Ile muszę za projekt indywidualny zapłacić? Ta Zosia https://www.mgprojekt.com.pl/zosia mi się też podoba, ale wiecie, jak jest. Lepiej jest dowiedzieć się, jak będą wyglądały wszystkie opcje. Może jednak nie warto ?

Elka084
Posty: 32
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:40 pm

Re: Dom

Post autor: Elka084 »

Z tego co widziałam teraz jest dobry moment na poszukiwania projektu domu, bo widziałam niezłe promocje i obniżki - https://www.domywstylu.pl/projekty-malych-domow/ Do tego same projekty też przypadły mi do gustu. Domy są zaprojektowane w bardzo różnorodny sposób, więc każdy znajdzie coś dla siebie i na możliwości swojej działki. Mi bardzo podoba się, że projekty zakładają najnowoczesniejsze techniki i rozwiązania projektowe.

Wojtuś
Posty: 13
Rejestracja: czw lis 05, 2020 11:56 am

Re: Dom

Post autor: Wojtuś »

Myślę, że należy zastanowić się, ile możesz na to przeznaczyć, jest szansa, że projekt zamknie się w jakichś 6 kołach. Chociaż warto pomyśleć, czy nie poświęcić więcej kasy, żeby faktycznie mieć "dom marzeń" :) Mnie bardzo zainteresowały projekty https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/ i również zastanawiam taką inwestycją.

Draksa1981
Posty: 21
Rejestracja: sob paź 17, 2020 8:18 pm

Re: Dom

Post autor: Draksa1981 »

Dom to poważna decyzja, ja niestety musiałam zdecydować się na mieszkanie. Dużo fajnych ogłoszeń odnośnie domu, mieszkać i rzeczy potrzebnych do wykończenia można znaleźć na https://pokato.pl/nieruchomosci/mieszkania. Mi udało się tu znaleźć nasze mieszkanko. Co prawda jest z rynku wtórnego, ale kupione za fajną cenę.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Dom

Post autor: burza »

Świetnie, że chcecie się budować... Warto, bo nie ma jak to mieć swój własny kąt na ziemi. Pamiętajcie, że zanim zacznie robić fundamenty etc, potrzeba wykonać też prawidłowych wymiarów. Tutaj na pewno przyda się niwelator geodezyjny , a więc urządzenie które wykonuje precyzyjnie pomiary. Może wyłapywać różne różnice w wysokościach etc.

miłkaty
Posty: 60
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Dom

Post autor: miłkaty »

Ja raczej nie zdecyduję się na budowę domu, masa papierologi, załatwiania ekip budowlanych - to nie dla mnie. Zdecydowanie wolę kupić duże mieszkanie i mieć spokojną głowę. Brdzo ciekawe propozycje znalazłam tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. W razie gdyby cena mieszkania była większa niz moje możliwości finansowe, to mogę u nich skorzystać z oferty kredytowej. Dla mnie to świetne rozwiązanie.

franekkac
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:07 pm

Re: Dom

Post autor: franekkac »

Dom to spora inwestycja, dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniach, dzięki których wasze rachunki będą dużo niższe. Firma respect energy specjalizuje się w sprzedaży energii elektrycznej, która w 100% pochodzi z alternatywnych źródeł energii. Takie rozwiązania są bardzo dobre, gdyż stwarzają możliwość obniżenia kosztów utrzymania, korzystanie z ekologicznego prądu i wspieranie dzięki temu naszego klimatu.

ODPOWIEDZ