Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Prezenty, prezenciki

Awatar użytkownika
Herka
Posty: 473
Rejestracja: czw lut 07, 2019 3:12 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: Herka »

My mamy tradycję, że na święta wręczamy niedrogie, a bardziej symboliczne upominki. Dla mamy na przykład w tym roku kupiłam kalendarz biurkowy https://www.lediberg.com.pl/kalendarze- ... c/biurkowe - jest bardzo zadowolona, bo pomaga jej w odpowiednim ułożeniu harmonogramu dla jej spraw służbowych. A co wy wręczyliście swoim bliskim?
Kocham brzydotę, która staje się pięknem

rywal
Posty: 137
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:17 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: rywal »

Jak poszukujesz prezentu który będzie elegancki ale jednocześnie niedrogi to przejrzyj ofertę tego sklepu ldsklep/pl/ Masz tutaj artykuły piśmiennicze wysokiej jakości w tym gotowe zestawy upominkowe. Jak ma być coś droższego to podaruj wieczne pióro z ich oferty.

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: znudzony »

W dzisiejszych czasach gdy pracujemy zdalnie, a też i dzieci często są na zdalnym nauczaniu, dobrym prezentem będzie np laptop. Zobaczcie tu itnes/pl/ W tym sklepie dostaniecie laptopy najlepszych marek na naszym rynku. Oferta jest duża, ceny zróżnicowane. Ale laptop to moim zdaniem praktyczny prezent.

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: miłkaty »

A może dla kobiety w prezencie sprawdzą się okulry przeciwsłoneczne. Zobaczcie tu eyewear24.net/product-pol-58749-Okulary-Przeciwsloneczne-Anne-Marii-AMS-20013-C.html Okulary znnej marki, eleganckie i o modnym kształecie oprawek. Z gwarancja na 24 m-ce i w przyzwoitej cenie.

mania
Posty: 128
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:11 am

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: mania »

A co powiecie na małe, ale smaczne jellies odraslodycze/pl/en/product/cherry-opolanki-jellies ? Moim zdaniem warto zdecydować się na coś takiego, co dawniej było bardzo dobrze znane. Dzięki temu będziemy mogli śmiało pomyśleć o tym, co było kiedyś. Ja tak lubię się czasem przenieść w czasie, a wy? Jak to widzicie?

muza
Posty: 185
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:30 am

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: muza »

Wszystko też zależy od tego, dla kogo ten prezent. Jeśli chodzi o prezenty dla faceta to warto postawić na gadżety. Mój mąż na pewno ucieszyłby się z takiej koszulki: hobby4men/com/odziez-i-obuwie/t-shirt-helikon-cotton-black.html .

kasiunia
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: kasiunia »

Wszystko zależy od tego dla kogo ma być ten prezent i jakie relacje wiążą nas z tą osobą. Jeśli osoba ta jest nam bliska to dobrym prezentem są słodycze. Dobrze wiem ,że mama nasza bardzo lubi typowo polskie słodycze ze znanych firm cukierniczych z tamtego okresu więc zawsze przy okazji imienin czy urodzin słodycze z Odry są mile widziane.

poetry
Posty: 37
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:53 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: poetry »

Z racji, że niedługo Walentynki to muszę wybrać coś na prezent dla mojego męża - pasjonata motocykli. Myślałam nad zakupem butów lub ewentualnie odzieży motocyklowej. Znacie jakiś sklep motocyklowy, w którym znajdę w dobrej cenie te rzeczy? Będę wdzięczna za pomoc.

ZuzanEu
Posty: 123
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:57 am

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: ZuzanEu »

Dla siostry na 18 najlepiej sprawdzi się biżuteria. Będzie to piękny prezent oraz pamiątka na przyszłość, która będzie jej przypominała o tym wyjątkowym dniu. Ja bardzo lubię błyskotki od sadva/pl/pl/3-bizuteria. Bardzo mi się podobają :)

kasiunia
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: kasiunia »

Bardzo ciekawe propozycje, dziękli wielkie.

ODPOWIEDZ