Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Prezent dla faceta

Awatar użytkownika
michalwut
Posty: 86
Rejestracja: wt sty 08, 2019 3:12 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: michalwut »

Według mnie dron będzie strzałem w dziesiątkę. Zresztą sami sprawdźcie sobie np. tę ofertę https://www.sferis.pl/dron-xiaomi-fimi- ... ge-p701102
Wystarczy sekunda,żeby ktoś zmienił twoje życie tak,że już nigdy nie będzie takie samo. Jedna sekunda.

Awatar użytkownika
Herka
Posty: 473
Rejestracja: czw lut 07, 2019 3:12 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: Herka »

Ja z kolei uważam, że taki tunel aerodynamiczny we Wrocławiu może być świetnym pomysłem na prezent dla faceta :)
Kocham brzydotę, która staje się pięknem

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: miłkaty »

Mojego partnera interesuje historia okresu II wojny światowej. Dlatego ta ksiażka - zobaczcie tu taniaksiazka/pl/wojenka-o-dzieciach-ktore-dorosly-bez-ostrzezenia-magdalena-grzebalkowska-p-1522064.html Będzie dla niego dobrym prezentem. Książka pokazuje historię II wojny światowej, ale widzianej oczyma dzieci. Chyba sama po nią sięgnę gdy juz on ją przeczyta.

franekkac
Posty: 170
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:07 pm

Re: Prezent dla faceta

Post autor: franekkac »

Jeśli wasz facet lubi szyk i elegancję to etui na klucze marki ADAM BARON z pewnością zrobi na nim imponujące wrażenie. Zajrzyjcie na adam-baron/pl/skorzane-etui-na-klucze-slow-key-brown-sapphire aby poznać jedną z wielu propozycji, które znajdziecie w sklepie. Do produkcji, która odbywa się w Polsce użyto prawdziwe skóry naturalne z Włoch. Na każdy z produktów otrzymacie aż 5 lat gwarancji.

ZuzanEu
Posty: 123
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:57 am

Re: Prezent dla faceta

Post autor: ZuzanEu »

Mój mąż uwielbia grillować więc w prezencie podarowałam mu zestaw akcesoriów od koler/pl/kategoria-produktu/akcesoria/akcesoria-do-grillowania/. Ich produkty są super jakości. Mąż bardzo się ucieszył i już nie może się doczekać aż wypróbuje nowe zabawki :)

ODPOWIEDZ