Strona 1 z 1

Sprzątanie po remoncie

: czw wrz 17, 2020 5:08 pm
autor: Bara66
Ostatnio w sieci natknęłam się na dane odnośnie tego tematu na blogu - http://preparaty-bio.pl .To bardzo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim wiele doedukować. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne super wpisy.

Re: Sprzątanie po remoncie

: pt paź 02, 2020 10:14 am
autor: mirabela
Z tego co wiem to rewelacyjnej jakości różnego rodzaju środki i akcesoria do sprzątania oferuje firma Clean24 . Dopiero będę u nich robić zamówienie, ale słyszałam od znajomej ekipy porządkowej, że nie spotkali się nigdzie indziej z lepszym jakościowo asortymentem chemii gospodarczej. Warto zatem skorzystać, tym bardziej że oferują też konkurencyjne ceny.

Re: Sprzątanie po remoncie

: czw paź 15, 2020 8:33 pm
autor: klaudia92
Z własnego doświadczenia wiem, że sprzątanie po remoncie nie należy do łatwych. Zwłaszcza podłogi trzeba myć kilka razy, żeby cały kurz i pyłki zeszły. Znalazłam alternatywę dla zwykłego mopa https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/elek ... enso/11910 . Mop parowy nadaje się do czyszczenia każdej powierzchni, także tej lakierowanej. Usuwa aż 99% bakterii.

Re: Sprzątanie po remoncie

: wt gru 01, 2020 8:35 am
autor: Hanka
A co wykorzystujecie do transportu gruzu? Ja słyszałam, że świetnie nadają się do tego worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/big-bag-500-kg/. Czy ktoś z Was miał z nimi może wcześniej do czynienia? I jak wrażenia?