Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Sprzątanie po remoncie

Bara66

Sprzątanie po remoncie

Post autor: Bara66 »

Ostatnio w sieci natknęłam się na dane odnośnie tego tematu na blogu - preparaty-bio/pl .To bardzo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim wiele doedukować. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne super wpisy.

mirabela

Re: Sprzątanie po remoncie

Post autor: mirabela »

Z tego co wiem to rewelacyjnej jakości różnego rodzaju środki i akcesoria do sprzątania oferuje firma Clean24 . Dopiero będę u nich robić zamówienie, ale słyszałam od znajomej ekipy porządkowej, że nie spotkali się nigdzie indziej z lepszym jakościowo asortymentem chemii gospodarczej. Warto zatem skorzystać, tym bardziej że oferują też konkurencyjne ceny.

klaudia92

Post autor: klaudia92 »

Z własnego doświadczenia wiem, że sprzątanie po remoncie nie należy do łatwych. Zwłaszcza podłogi trzeba myć kilka razy, żeby cały kurz i pyłki zeszły. Znalazłam alternatywę dla zwykłego mopa leifheitsklep/pl/pl-pl/elektryczne-czyszczenie-pod%C5%82%C3%B3g/6179/dampfreiniger-cleantenso/11910 . Mop parowy nadaje się do czyszczenia każdej powierzchni, także tej lakierowanej. Usuwa aż 99% bakterii.

Hanka

Post autor: Hanka »

A co wykorzystujecie do transportu gruzu? Ja słyszałam, że świetnie nadają się do tego worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej big-kam/pl/big-bag-500-kg/. Czy ktoś z Was miał z nimi może wcześniej do czynienia? I jak wrażenia?

shoulders

Post autor: shoulders »

Sprzątanie po remoncie nie należy do zadań zbyt przyjemnych. Dlatego też bardzo ważne jest aby mieć w domu jakieś lepszej jakości środki czystości. Więc takich szukałam i znalazłam chociażby tutaj cleantec/com/pl/zapachowe-srodki-czyszczace-jedor-c-1_71.html udało mi się znaleźć bardzo duży i konkretnym zarazem wybór w takich środkach czystości.

absolka

Post autor: absolka »

Z mężem po remoncie przerzuciliśmy się na ekologiczne środki czystości. Staramy się być bardziej Eko i idziemy z duchem czasu. Zainwestowaliśmy w polecane środki przez moją znajomą. Wcale nie odbiegają jakością od zwykłych. Na moje są bardziej wydajne a zapach utrzymuje się dłużej. My kupujemy na herbi.shop/kategoria-produktu/herbi-clean/ . Doczyściły każdą nieczystość .

gospoda

Post autor: gospoda »

Hejka. Sama doskonale wiem, że takie sprzątanie po remoncie nie jest wcale takie proste. W wyniku takiego sprzątania mój odkurzacz odmówiła posłuszeństwa. Dlatego też teraz muszę kupić sobie nowy. I jak szukałam dobrego odkurzacza w internecie to natrafiłam na ich ofertę dollo/pl/agd_do_domu/odkurzacze/odkurzacze_bezworkowe.html dzięki której zakup odkurzacza poszedł mi znacznie sprawniej.

ODPOWIEDZ