Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Praca za granicą

PatrycjaD
Posty: 169
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:58 am

Praca za granicą

Post autor: PatrycjaD »

Hej. Czy ktoś z Was szuka obecnie zatrudnienia? Co myślicie o pracy za granicą? Jeśli szukacie portalu z ogłoszeniami o pracę to polecam polandworkforce/com/. Znajdziecie tam całkiem spory wybór ofert o pracę.

matylda
Posty: 204
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: matylda »

Ja jakiś czas temu szukałam pracy jako opiekunka w Niemczech. Zdecydowałam się na pracę w firmie Promedica24 i nie żałuję. Płacą odpowiednio i zawsze na czas. Wszystko jest legalne i dobrze zorganizowane.

małwa
Posty: 61
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:10 am

Re: Praca za granicą

Post autor: małwa »

W sumie ja to wam powiem, że mamy podział na 3 grupy osób. 1 to ta, która jedzie i nie narzeka, cieszy się z pracy za granicą. 2 mimo wszystko ma problemy ze znalezieniem odpowiedniej oferty. Tu również znajdziemy osoby, którym nie chce się pracować. No i 3 grupa, czyli ci, którzy jeszcze nie pojechali. Oni dopiero na darmowe ogłoszenia patrzą.

xiaoxi
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:36 am

Re: Praca za granicą

Post autor: xiaoxi »

Praca za granicą daje zwykle znacznie lepsze zarobki a i warunki pracy są zwykle dużo bardziej komfortowe. Jeśli interesuje Was praca za granicą dla par to warto zajrzeć na portal ogłoszeniowy Pokato. Tu znajdziecie namiary na solidnych i uczciwych pracodawców :)

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: burza »

Teraz to strach gdziekolwiek wyjechać... Na pewno warto byłoby więc dobrze się zastanowić nad tym, czy tutaj lepiej nie poszukać sobie pracy. A można przecie wszystko tutaj robić... Nawet dotychczas wydawało się, że avon zarobki nie są wysokie... Ale jednak jest inaczej, tutaj też ładnie idzie sobie dorobić - grunt nieco się zaangażować..

zanka
Posty: 100
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 am

Re: Praca za granicą

Post autor: zanka »

jeśli szukacie sprawdzonych ofert pracy za granicą, zarówno takiej na stałe jak i na sezon to warto zgłosić się do agencji Symeon Dolcevita. Oferują korzystne warunki finansowe, umowy, komfortowe warunki pracy. Zatrudniają opiekunki osób starszych w Niemczech ale szukają też pracowników do pracy w przemyśle, handlu czy rolnictwie ( w innych państwach w Europie).

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: zumba45 »

Praca za granicą otwiera nowe możliwości, a przede wszystkim pozwala godnie żyć dzięki wyższym zarobkom. Sam niebawem zamierzam wyjechać do Norwegii w celach zarobkowych. Pod adresem: https://zyciewnorwegii.pl/ znalazłem portal dla osób takich jak ja lub Polonii, która już tam mieszka. Porusza wszystkie aspekty życia, dlatego tak chętnie tam zaglądam.

Kamilian
Posty: 283
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:04 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Praca za granicą

Post autor: Kamilian »

Sporo osób chce spróbować pracy za granicą i praca z osobami starszymi niemcy https://dobraopiekawdomu.pl/praca/ to też może okazać się idealna opcja. Szczególnie, że firmy pomagają w znalezieniu takiej pracy. Często nie potrzeba nawet znajomości języka.

kasiunia
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: kasiunia »

Praca za granicą ? - czemu nie. Znamy wiele osób, które w ten sposób pracują. Chodzi przed wszystkim o model zdalny oferty pracy , więc osoby te czasami pracują w firmach zagranicznych a czasami polskich. Dzięki modelowi pracy zdalnej mogą świadczyć pracę z dowolnego miejsca na ziemi , gdzi ejest dostęp do internetu. Pozdrawiam.

Lidiann00
Posty: 121
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:59 am

Re: Praca za granicą

Post autor: Lidiann00 »

Gdybyście szukali kancelarii zajmującej się między innymi windykacją należności w Niemczech to warto zwrócić się do https://blulegal.com/specjalizacje/spor ... graniczne/ . Oczywiście nie życzę Wam tego ale wiadomo, że w życiu różnie bywa.

ODPOWIEDZ