Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Taras i ogród

ZuzanEu
Posty: 123
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:57 am

Taras i ogród

Post autor: ZuzanEu »

Cześć. Marzycie o pięknie wykończonym tarasie? Koniecznie zapoznajcie się z ofertą fabrykatarasow/pl/deska-75-x-25-x-4/, gdzie znajdziecie wysokiej jakości produkt, a dokładnie deskę tarasową, która pozwoli na stworzenie eleganckiej przestrzeni tarasowej!

mania
Posty: 128
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:11 am

Re: Taras i ogród

Post autor: mania »

Tak samo jak i wy, myślę, że i jedno z drugim można łączyć. Ja myślę o ogrodzie z dużą przestrzenią do biegania dla dzieci, ale też o tym, że warto stawiać na ułatwienia. I dla mnie takimi ułatwieniami są takie pompy do studni . Nie, żebym ogólnie nie miała innego pomysłu, ale takie coś mi w szczególności odpowiada. A Wam?

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Taras i ogród

Post autor: zumba45 »

U mnie taras już na szczęście jest gotowy, ale planuję zastanowić się nad jakimś fajnym projektem ogrodu. Na stronie focusgarden/pl/domki-narzedziowe-c-68_51.html widziałam, że mają fajne domki na narzędzia. Nie mam zbyt dużego garażu, więc taki domek na narzędzia będzie dla mnie najciekawszą propozycją.

matylda
Posty: 204
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Taras i ogród

Post autor: matylda »

Moim zdaniem warto mieć w ogródku warzywnik. Tutaj drewno-betonowe/pl/warzywnik-jak-wybrac-odpowiedni/ znajdziesz informacje z czego warto zrobić warzywnik i nie tylko. Mi mąż obiecał drewniany warzywnik w zeszłym roku, ale się nie doczekałam, Tym razem wezmę sprawy w swoje ręce i go sobie zamówię.

Sultan
Posty: 135
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:00 pm

Re: Taras i ogród

Post autor: Sultan »

Zgadzam się z przedmówcą-warzywnik to super sprawa :) Ja w zeszłym roku siałam warzywa normalne do gruntu i niestety większa część została zjedzona przez ślimaki ;/ W tym roku kupiłam deski na składzie drewnokominkowe.wroclaw/pl/oferujemy/ogrod/ i zrobiliśmy takie skrzynie wysokie, więc ślimaki tam nie włażą (przynajmniej narazie, mam nadzieję, że tak już zostanie).

Awatar użytkownika
Herka
Posty: 473
Rejestracja: czw lut 07, 2019 3:12 pm

Re: Taras i ogród

Post autor: Herka »

No ogród wypadałoby odpowiednio dopasować do tarasu. Mogą Wam w tym pomóc fachowi ogrodniczy. Kogoś takiego znajdziecie na przykład pod linkiem https://brzozowisko.com/roboty-koszace/ . Z tego co widać to działają oni w tej branży już od dawna, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia. Polecam przejrzeć tę ofertę.
Kocham brzydotę, która staje się pięknem

muza
Posty: 185
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:30 am

Re: Taras i ogród

Post autor: muza »

Warto wiedzieć, że firma Trawarica specjalizuje się w projektowaniu ogrodów. Polecam zajrzeć na ich stronę trawarica/pl/ , gdzie znajdziecie więcej informacji w tym temacie. Uważam, że to świetna opcja dla każdego.

mirabela
Posty: 47
Rejestracja: ndz wrz 27, 2020 5:14 pm

Re: Taras i ogród

Post autor: mirabela »

Marzy mi się nowy piękny taras, bo nasz niestety już wymaga całkowitego remontu. W takiej sytuacji będę musiała kupić mężowi odpowiednie narzędzia do pracy. Mój brat będzie mu pomagał i poradził aby sprzęt kupić w tym sklepie narzedzia-krab/pl/ . Jak ze swojej strony ocenicie asortyment?

kasiunia
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: Taras i ogród

Post autor: kasiunia »

Ogród to miejsce o którym marzy każdy, kto podejmuje sie budowy domu. Wcale nie dziwi mnie to pragnienie, bo w naszym domu też mamy ogród i wiem jak wygląda odpoczynek i relaks w takim miejscu. Pompy powierzchniowe do wody i hydrofory ogrodowe to nowoczesne i niezawodne urządzenia hydroforowe wykorzystywane do pompowania wody z własnych ujęć. Jeśli więc masz dostęp do wody z własnego ujęcia to nie ma się nad czym zastanawiać , ta pompa jest ci po prostu potrzebna.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Taras i ogród

Post autor: zumba45 »

Ja na taras wam polecam tutaj https://gardenspace.pl/nowoczesne-hustawki-tarasowe zamówić fajne nowoczesne huśtawki, zobaczcie jak wyglądają. Producent ten stawia na jakość, mają wielu zadowolonych klientów na swoi koncie z tego co widziałem.

ODPOWIEDZ