Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Zielonkawa
Posty: 142
Rejestracja: czw kwie 09, 2020 5:46 pm

Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: Zielonkawa »

Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?
Widziałem takie za 1000 ale i za 5000 zł, to drugie to mnie trochę do ziemi przygięło ?;)

Awatar użytkownika
Twister
Posty: 163
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:02 am

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: Twister »

Stoły za 5000 widziałam, nie są takie drogie, mnie by zszokowało 20 000 za stół ;)
Ale mam trochę kaski odłożonej więc też patrze na pewne zakupy z większym luzem.
Zobacz sobie stoły z magod/pl/pol_m_Dom_Stoly-313.html
-mają bardzo okej ceny wg mnie i przy okazji pomysły na stoły też ciekawe, jest na czym zawiesić oko.
No i zawsze kupuj za tyle, na ile Cię stać,
nie ma co przesadzać.

klaudia92
Posty: 125
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:07 pm

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: klaudia92 »

Wszystko zależy od Twojego budżetu. Ale żeby mieć ładny stół do jadalni nie trzeb dużo wydać. Popatrz na przykład tu mebel4u/pl/jadalnia - jest ogromny wybór. Różne modele, style, gabaryty. A ceny są bardzo rozsądne. Możesz zamówić online, bez wychodzenia z domu. Teraz to rozwiązanie najlepsze z możliwych.

ligia27
Posty: 84
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:15 pm

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: ligia27 »

Zgadzam się, meble w internecie są znacznie tańsze niż w salonach meblowych. Poza tym zakupy online są bezpieczniejsze i nie trzeba wychodzić z domu. Zamawiania jest łatwe, a kilka rzeczy można zamówić od razu w jednym miejscu. Do mnie najbardziej trafiła oferta aurameble/pl/40-stoly . Stół jest solidny, w sam raz na rodzinne imprezy.

Kobietaewka77
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:08 pm

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: Kobietaewka77 »

Ile wydać, to zależy od tego, jaki stół chcesz posiadać, jaki duży i w jakim stylu. Ceny stołów są bardzo zróżnicowane. Ja zainwestowałam w bardzo duży, ekskluzywny stół do jadalni, i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru, bo bardzo pasuje stylistyka do wystroju mojego mieszkania, co jest podstawa przy wyborze mebli, żeby nie były one zupełnie z innej parafii.

franekkac
Posty: 170
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:07 pm

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: franekkac »

Myślę, że wszystko zależy od budżetu każdego z nas. Warto jednak wziąć pod uwagę jakość i materiały, które zostały zostały wykorzystane przy produkcji mebli. Firma Jardex w swojej ofercie posiada naprawdę ciekawe propozycje, które możesz dokładnie obejrzeć na ich stronie internetowej. Cieszą się oni bardzo dobrymi opiniami, więc myślę, że spokojnie można im zaufać.

Wera
Posty: 17
Rejestracja: śr lut 19, 2020 12:02 pm

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: Wera »

A wiesz, że na Pokato/pl są dostępne stoły dębowe rozkładane używane?
Tam znajdziesz mnóstwo ogłoszeń z meblami i innymi przedmiotami do domu, używanymi i nowymi.
To świetny portal, podzielony na kategorie, by użytkownicy łatwiej mogli namierzyć przedmioty, których szukają.
Zamieszczone darmowe ogłoszenia dotyczą kupna, sprzedaży lub wymiany.

absolka
Posty: 49
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:58 pm

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: absolka »

Rzeczywiście jeśli nie chcesz wydac dużo pieniędzy na stół to warto przejrzeć ogłoszenia, ludzie sprzedają meble używane w niskich cenach a meble są w świetnym stanie, ja tak trafiłam na zestaw wypoczynkowy do salonu nic a nic nie zniszczony, kobieta która sprzedała dbała o meble i są na prawdę bardzo zadbane.

MeryLi
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 19, 2020 4:53 pm

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: MeryLi »

Odpowiednio dobrany stół, nadaje wnętrzom niebanalny charakter i potrafi tchnąć w nie całkiem nowe życie. Stół w stylu industrialnym doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, kuchni i jadalni, jak i w wielofunkcyjnych, otwartych wnętrzach. Zobacz ciekawe pomysły, może Cię zainspirują blog.edinos/pl/stol-industrialny/

Draksa1981
Posty: 76
Rejestracja: sob paź 17, 2020 8:18 pm

Re: Ile wydać na stół do domu żeby nie przegiąć?

Post autor: Draksa1981 »

Wszystko zależy od wielkości i od jakości materiału. Ja swoje meble w większości kupiłem w wyposażenie wnętrz sklep warszawa. Stół i krzesła udało mi się znaleźć za 1600 zł, dodatkowo dobrałem jeszcze inne akcesoria i dostałem dość spory rabat. Czasami też trafiają się promocje, trzeba sprawdzać co jakiś czas ceny.

ODPOWIEDZ