Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Gdzie kupić pościel do sypialni?

Awatar użytkownika
Pojuk
Posty: 245
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Gdzie kupić pościel do sypialni?

Post autor: Pojuk »

Tak jak w temacie. Polecicie jakiś ciekawy sklep, gdzie uda mi się tanio kupić pościel do sypialni? Sporo dobrego w sieci czytałem o tej ofercie https://firanki.pl/15-sypialnia . Może ktoś z was z niej skorzystał? Mają oni bardzo spory wybór i do tego przyzwoite ceny. Warto się na nich skusić? Czekam na wasze opinie.
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Gdzie kupić pościel do sypialni?

Post autor: miłkaty »

Jak szukasz eleganckiej pościeli to zobacz tu nietylkofiranki/pl/189-posciel-160x200cm Masz tu spory wybór pościeli o różnych wzorach. A doatkową atrakcją są niskie - promocyjne ceny. Myślę że znajziesz dobrą propozycję dla siebie.

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: Gdzie kupić pościel do sypialni?

Post autor: znudzony »

U nas nie ma problemu z elegancką pościelą. Moja żona szyje. Więc korzysta z takich propozycji jak ta tkaniny24/pl/Bawelna-satyna-c142 Kupuje eleganckie materiały w różnych kolorach. I szyje piękną pościel dla nas i dzieci. Matrialy kupione w promocyjnych cenach plus dodatki i pościel wychodzi ładna a tania.

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Gdzie kupić pościel do sypialni?

Post autor: burza »

A może ogólnie chcecie się zainspirować? Jak nie macie pomysłu na waszą sypialnię, to tutaj creora/pl/ciekawe-pomysly-na-sypialnie/ możecie sobie zajrzeć. Tam macie informacje na temat tego, jak fajnie można zaaranżować swoją sypialnię - tak, aby była ona przytulna.

matylda
Posty: 204
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gdzie kupić pościel do sypialni?

Post autor: matylda »

Mi dzisiaj w oko wpadły kołdry letnie z vegehome/pl/sypialnia/koldry/letnie/ Są dostępne w różnych cenach i rozmiarach. Myślę, że warto je kupić bo są z bardzo dobrego materiału. Będą w sam raz na upale noce. Żałuje, ze nie pomyślałam o tym wcześniej bo tegoroczne lato dało mi się we znaki. Było mega gorąco.

ODPOWIEDZ