Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

budować dom

małwa
Posty: 61
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:10 am

Re: budować dom

Post autor: małwa »

Taka tradycyjna budowa była moim marzeniem, ale dziś powiem szczerze, że za bardzo nie mam co powiedzieć w jej kwestii, bo nie stać mnie już na coś takiego. Niemniej jednak nie porzucam całkiem planów. Domy szkieletowe od Doomy mnie zaciekawiły. Muszę sprawdzać, jak to dokładnie z nimi jest. Pomożecie mi?

rywal
Posty: 137
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:17 pm

Re: budować dom

Post autor: rywal »

Jak budujesz dom to trzeba dobrać odpowiednie ogrzewanie i ja bym optował za produktami Heat Decor. Ich maty grzewcze na podczerwień świetnie się sprawdzają i nie kosztują wiele. Dadzą nie tylko zdrowe ciepło ale duży komfort bo są pod podłogą i nie trzeba montować żadnych grzejników.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: budować dom

Post autor: zumba45 »

Koniecznie dobrze zastanów się nad ogrodzeniem, które chciałbyś wybrać do swojego ogrodu. To bardzo ważne, aby dobrze się komponował z otoczeniem, a przy okazji pełnił swoją funkcję. Na stronie betto/pl/montaz udało mi się znaleźć ofertę firmy betto ogrodzeń metalowych. Od razu zwróciły moją uwagę ze względu na super cenę. Firma też może się pochwalić dobrymi opiniami ze względu na produkty wysokiej jakości. Właśnie dlatego warto zdecydować się na coś z ich szerokiej oferty.

lewak
Posty: 151
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:34 am

Re: budować dom

Post autor: lewak »

Budowa nie uda się nam bez pomocy fachowców. Mało kto wie, że warto także podjąć współpracę z kominiarzem. Polecam z własnego doświadczenia takie rozwiązanie jak kominiarze Leszek Słowak i Leszek Kierszka Szczecin: kominiarzszczecin/pl/ .

kasiunia
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: budować dom

Post autor: kasiunia »

Jeśli już decydujecie się na budowę własnego ,jednorodzinnego domu zacznijcie od wyboru porządnego projektu budowlanego. Z pewnością macie jakieś wyobrażenia i marzenia o nowym domu. Nie rezygnujcie z nich tylko zacznijcie intensywnie szukać projektu. Znalezienie tego jedynego projektu może potrwać nawet kilka miesięcy. My swój po 2 miesiącach znaleźliśmy w pracowni Mg Projekt - mgprojekt/com/pl/dom-na-praktycznej-2, projekt ze świetnym układem pomieszczeń i nie za dużym metrażem.

zanka
Posty: 100
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 am

Re: budować dom

Post autor: zanka »

Budowa domu to spore wyzwanie ale myślę, ze warto je podjąć :) już na etapie projektu pomyślcie o tym, by Wasz dom był jak najbardziej komfortowy, idea domów inteligentnych jest naprawdę świetna i w ostatnim czasie bardzo popularna. W Toruniu tego typu pracami zajmuje się na pewno firma pcit/com/pl/inteligentne-domy/. Mają wiedze, doświadczenie i ofertę, skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb klienta.

Sultan
Posty: 135
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:00 pm

Re: budować dom

Post autor: Sultan »

Osobom, które chcą zbudować dom polecam współpracę z firmą, która zrobi wszystko od a do z. My zdecydowaliśmy się na dom drewniany a wykonanie zleciliśmy firmie skandhouse/pl/ . Oni mają bardzo duże doświadczenie w budowie energooszczędnych domów z drewna. Na ich stronie możecie zobaczyć przykładowe realizacje.

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: budować dom

Post autor: burza »

A jakie planujecie wdrążyć rozwiązania przy budowie swojego domu... Ja przykładowo teraz doszłam do wniosku, że postawię na rekuperację bartosz/com/pl/oferta/rekuperatory-do-domow/ . Jest to naprawdę super rozwiązanie i każdy je doceni, kto chce mieć świeże powietrze.

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: budować dom

Post autor: znudzony »

Decydujecie się na budowę domu to może zobaczcie tu sorbex/pl/sklep/ Jest on bardzo dobrze zaopatrzony. Min znajdziecie tu czujniki gazu, dymu, czadu, gaśnice itp. Patrzcie w zakładki.

Bonia
Posty: 310
Rejestracja: pn lis 16, 2020 3:12 pm

Re: budować dom

Post autor: Bonia »

Coraz więcej profesjonalistów decyduje się na malowanie pistoletem natryskowym. Trudno się dziwić! To metoda, która zapewnia dobre efekty w krótkim czasie. Sprawdź, czy wiesz już wszystko o malowaniu agregatem. Poznaj sposoby, dzięki którym udoskonalisz swoją technikę. duluxprofessional/pl/porady/malowanie-scian-natryskowo-dlaczego-warto-malowac-sciany-pistoletem-i-jak-to-robic-prawi

ODPOWIEDZ