Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Projektowanie ogrodu

Moana
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 29, 2020 11:19 am

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: Moana »

Kupowałam basen na tej stronie basenispa/pl/produkt/madagascar-swim-spa/. Ma dodatkową funkcję jacuzzi. Na początku zastanawiałam się, czy brać się za taką inwestycję, ale teraz naprawdę jestem zadowolona - świetnie zastępuje fitness, odpręża i relaksuje.

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: burza »

Na pewno projektując swój ogród warto zastanowić się również na różnymi elementami wyposażeniowymi, czyli nad tym co chcemy mieć w takim ogrodzie. Ja przykładowo planuje postawić na minibasen - Hydropool. Uważam, że każdy zasługuje na odrobinę luksusu. A skoro ma się możliwość dzisiaj zakupu tego typu rzeczy, ma się do nich dostęp - to czemu z tego nie skorzystać? A taki basen to naprawdę super sprawa.

chinka
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:02 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: chinka »

Warto również zainwestować w dobry sprzęt, który będzie służył do pielęgnacji takiego ogrodu. To jest podstawa. Taki ogród musi bowiem idealnie wyglądać o każdej porze roku. Tutaj sklep.wolf-garten/pl/urzadzenia-spalinowe/kosiarki-samojezdne.html sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na ciekawy sklep, w którym między innymi można zakupić kosiarki samojezdne. Bardzo fajnie się sprawdzają.

Wojtuś
Posty: 15
Rejestracja: czw lis 05, 2020 11:56 am

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: Wojtuś »

Najważniejsze, żeby ogród był łatwy w utrzymaniu. Dobrze, jeśli trochę sam o siebie dba, sam rośnie - prawidłowe dobranie roślin do gruntu, klimatu i upodobań domowników. My projektowaliśmy ogród razem z domem i wykonywali nam projekt architekci z tej pracowni unique-residence/com/projekty-luksusowych-rezydencji-willi-domow-klasycznych/. Ogród jest doskonały, angielski, czyli taki, który nie wymaga zbyt wiele pracy, ale trochę czasu wypada mu poświęcić.

jacinia
Posty: 168
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: jacinia »

Ogólnie nie myślę o ogrodzie, skoro przede mną budowa domu. Po prostu, jakoś to mi tak nie leży. Ale w sumie, jak patrzę sobie na te mgprojekt/com/pl/willa-eska projekty i to, co jest wizualizacją do nich, to naprawdę można się za darmo zainspirować.

Kobietaewka77
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:08 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja w swoim ogrodzie, wykorzystałam ławki, lampy i betonowe donice wykorzystywane w parkach, są to bardzo fajne i masywne rzeczy, które bardzo ładnie wyglądają. Ja wybrałam żeliwne ławki oraz żeliwne lampy, oraz betonowe donice, w których posadziłam jednoroczne rośliny ogrodowe. Wszystko kupiłam w przedsiębiorstwie, które zajmuje się wyposażeniem dla infrastruktury miejskiej, czyli basterlawki/pl/

Hanka
Posty: 272
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:32 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: Hanka »

A czy ktoś z Was zdecydował się może na pień betonowy w swoim ogrodzie? Widziałam, że można go zamówić w firmie fabrykatarasow/pl/ i osobiście bardzo mi się to podoba ;) Wygląda naturalnie i oryginalnie. A Wy co o czymś takim sądzicie?

lewak
Posty: 151
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:34 am

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: lewak »

Jeśli projektujecie swój ogród od zera to z pewnością przyda się Wam także architektura ogrodowa Wrocław Ogrodolandia: ogrodolandia.i-wroclaw/pl/ . W ich ofercie można znaleźć wszystko, co przyda się w ogrodzie. Są to między innymi budowle ogrodowe takie jak altany czy też zadaszenia dla samochodów.

brokuł
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 23, 2020 12:48 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: brokuł »

w sprawie projektowania i zakładania ogrodów, mam pewne doświadczenia i przemyślenia. Ważne jest, by robiła to firma z doświadczeniem, która ma pojęcie o tym co i po kolei wykonać. Jeżeli ogród ma być naprawdę zachwycający, to należy pomyśleć również o oświetleniu czy odpowiednim systemie nawadniającym. Tak szeroką ofertę mają projekty ogrodów w Lublinie. Polecam kontakt z nimi i zapoznać się z ofertą :)

jacinia
Posty: 168
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: jacinia »

Coś się przyda.

ODPOWIEDZ