Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Do czego przydaje się w domu taboret?

Awatar użytkownika
Twister
Posty: 163
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:02 am

Do czego przydaje się w domu taboret?

Post autor: Twister »

Do czego przydaje się w domu taboret?
Pytam bo żona kazała kupić więc siedzę w sklepach jak magod/pl/pol_m_Dom_Krzesla-fotele-stolki_Taborety-Stolki-310.html i oglądam, ale zastanawiam się szczerze, czy to tylko doo wieszania firanek ma służyć
czy wy może jeszcze jakoś inaczej wykorzystujecie?
Dziwnie tak kupować extra mebel do wyprania firanek 3 razy do roku.
Czy mi się tylko wydaje bo to nie ja je piorę?

klaudia92
Posty: 125
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:07 pm

Re: Do czego przydaje się w domu taboret?

Post autor: klaudia92 »

Skoro już o praniu mowa, to największą moją zmorą była zawsze bielizna. Nie chodziło o same jej rozwieszanie, ale składanie i upychanie w szafie. W końcu namówiłam męża na prawdziwą bieliźniarkę, kupicie ją utaj: aurameble/pl/57-bielizniarki. Nareszcie mam gdzie trzymać bieliznę swoją i męża. Polecam takie rozwiązanie, bo można zyskać sporo miejsca w szafie.

ligia27
Posty: 84
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:15 pm

Re: Do czego przydaje się w domu taboret?

Post autor: ligia27 »

Taborety to już przeszłość. Lepiej kupić modne krzesła do jadalni czy kuchni. Ja najfajniejsze znalazłam u nich lemag1/com/pl/ . Moje stare były już zniszczone i podrapane przez kota, dlatego w grę wchodziły wyłącznie nowe meble. Tam jest duży wybór, więc na pewno znajdziecie coś odpowiedniego do swojego mieszkania.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Do czego przydaje się w domu taboret?

Post autor: zumba45 »

Taborety fajnie sprawdzą się w kuchni, u mnie od lat tam ich używam z rodziną i to najlepsza opcja. A jak do kuchni mebli szukacie to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/632-meb ... -do-kuchni zobaczcie na ofertę tego sklepu online.

ODPOWIEDZ