Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

kupno auta

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

kupno auta

Post autor: miłkaty »

Chce kupić auto. Znacie portal ogłoszeniowy gdzie znajdę auta na sprzedaż za gotówkę?

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: kupno auta

Post autor: znudzony »

Sprawdź sobie portal Pokato . Znajdziesz tam ogłoszenie samochody na sprzedaż. Wybór aut jest bardzo duży . Myślę że bez problemu wybierzesz auto jakie cię interesuje. Na stronie portalu znajdzuje się wyszukiwarka, która ułatwi ci wyszukanie auta wg twoich potrzeb. Od razu też będziesz mogła sprawdzić jego historię, przebieg km, rodzaj paliwa itp.

Hanka
Posty: 272
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:32 pm

Re: kupno auta

Post autor: Hanka »

Kiedy już kupicie sobie swoje własne auto, pamiętajcie o tym, żeby je odpowiednio wyposażyć. Na stronie internetowej all-moto/pl/obowiazkowe-wyposazenie-samochodu-w-polsce-oraz-innych-krajach/ znajdziecie fajny artykuł, który podpowie Wam, co wchodzi w skład takiego obowiązkowego wyposażenia samochodu na terenie Polski.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: kupno auta

Post autor: zumba45 »

Kupno auta mam już za sobą ale nie było łatwo bo szukałam długo dobrej oferty. Ale udało się, teraz tylko jeszcze ubezpieczenie muszę wykupić i będzie wszystko. Tą beesafe/pl/kalkulator-oc-ac/ ofertę sprawdzałam i mi wyszła niska składka więc chyba ich wybiorę ostatecznie.

ZuzanEu
Posty: 123
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:57 am

Re: kupno auta

Post autor: ZuzanEu »

Mój mąż kupić sobie pickupa. Zawsze marzył o takim samochodzie więc w prezencie dostał ode mnie kilka akcesoriów. Znalazłam je na stronie terenowiec/pl/pl/207-akcesoria-do-pickupow. Bardzo fajny sklep dla fanów motoryzacji :)

poetry
Posty: 37
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:53 pm

Re: kupno auta

Post autor: poetry »

Osobiście gustuję w autach używanych, gdyż interesują mnie pojazdy z lat 90-tych i nie ukrywam, że składka OC za wiekowy pojazd może być większa. Jeżeli też kupujecie auta używane, to na stronie motoview/pl/od-czego-zalezy-wysokosc-ubezpieczenia-oc-auta/ dowiecie się co wpływa na cenę OC. Głównym czynnikiem w moim przypadku jest wiek, przebieg i pojemność silnika.

matylda
Posty: 204
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: kupno auta

Post autor: matylda »

Zobaczcie sobie tutaj https://rajdkolobrzeski.pl/udany-debiut ... larnoscia/ Znajdziecie tam mnóstwo artykułów związanych z motoryzacją. Moim zdaniem warto się z nimi zapoznać. Na pewno kazdy auto maniak znajdzie coś dla siebie.

PatrycjaD
Posty: 169
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:58 am

Re: kupno auta

Post autor: PatrycjaD »

Posiadanie samochodu wymaga ciągłego dbania o jego dobry stan techniczny. Co jakiś czas warto sprawdzać geometrię kół https://omt-serwis.pl/usluga/geometria-kol/.

ODPOWIEDZ