Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Serwis samochodowy

Awatar użytkownika
Pojuk
Posty: 245
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Serwis samochodowy

Post autor: Pojuk »

Czy ktoś z was zastanawia się nad oddaniem swojego samochodu do serwisu samochodowego? Szukacie czegoś sprawdzonego na Śląsku? Jeśli tak, to szczerze mogę wam polecić tą stronę https://auto-klinika.pl/. Sam miałem okazję skorzystać z ich usług i muszę wam powiedzieć, że było warto! Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej branży. Można im zaufać w 100%. Oddałem im swój samochód do lakierowania i efekt jest po prostu świetny. Myślę, że w tym regionie nie znajdziecie niczego lepszego, gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: zumba45 »

Co do serwisu to z moim autem jeździ na niego mój ubezpieczyciel bo mam taką usługę tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-oc/ wykupioną. TO wygodne, ja nie muszę się tym przejmować. Zobaczcie jak dobrą cenę mają też na polisy.

Hanka
Posty: 272
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:32 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Hanka »

Moim zdaniem bardzo wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług mobilnego serwisu samochodowego. Na stronie internetowej mobilnymechanik.waw/pl możecie zapoznać się z ofertą firmy z Warszawy, która takie właśnie usługi świadczy. Polecam.

lewak
Posty: 151
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:34 am

Re: Serwis samochodowy

Post autor: lewak »

Najlepiej chyba korzystać z autoryzowanych serwisów. Pracują tam profesjonaliści, którzy znają się na danej marce. Jeśli szukacie serwisu Volvo, to tutaj możecie zajrzeć nordauto-bialystok.volvocars-partner/pl/o-nas/serwis-samochodowy-nord-auto-w-bialymstoku/ . Myślę, że można mieć pewność co do jakości ich usług.

Sultan
Posty: 135
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:00 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Sultan »

Jeśli wasze auto za często stoi u mechanika to zastanowicie się nad sprzedażą go na złom. Skup auto Sucha Beskidzka autokasacja24/com/skup-aut-sucha-beskidzka/ zajmuje się odbiorem i złomowaniem starych aut. U nich możecie sprzedać auto każdej marki i w każdym stanie. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie gwarantując kompleksową obsługę i rzetelną wycenę.

matylda
Posty: 204
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: matylda »

My cały czas zastanawiamy się nad skodą super b. Tutaj https://rajdkolobrzeski.pl/nowa-generac ... szczegoly/ wyczytałam, że najnowsza generacja skody ma się niedługo pojawić i będzie o wiele lepsza niż obcena. Czekamy na nia.

Awatar użytkownika
gregorav
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 07, 2022 8:56 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: gregorav »

O samochód należy dbać. Dzięki temu dłużej będzie sprawny.
Wielu życiowych przegranych to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak blisko byli sukcesu, kiedy się poddali.

Lidiann00
Posty: 121
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:59 am

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Lidiann00 »

Wymieniliście już opony w swoich samochodach? Jeżeli obudziliście się za późno i dopiero musicie kupić odpowiednie ogumienie to zerknijcie na ofertę firmy OMT https://omt-serwis.pl/usluga/sprzedaz-opon-tarnow/. Prowadzą sprzedaż opon od wiodących marek :) Polecam :)

muza
Posty: 185
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:30 am

Re: Serwis samochodowy

Post autor: muza »

Polecam Wam takie usługi jak blacharstwo i lakiernictwo Kraków: http://autoserwiskrak.pl/ . Miałam okazję z nich skorzystać. Byłam naprawdę zadowolona. Myślę, że Wy także będziecie.

zanka
Posty: 100
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 am

Re: Serwis samochodowy

Post autor: zanka »

A serwis Bosch Car Service MATRASZEK z Marek pod Warszawą ktoś kojarzy ? jestem nowa w okolicy i póki co nie znalazłam jeszcze takiego zaufanego mechanika, rozglądam się więc i póki co ich oferta najbardziej przypadła mi do gustu ( na miejscu pomagają nawet w załatwianiu ubezpieczeń, mają też Auto Spa).

ODPOWIEDZ