Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

nowy samochód

Kobietaewka77

Re: nowy samochód

Post autor: Kobietaewka77 »

Zależy co oznacza nowy, czy chodzi o auto salonowe. Jeżeli tak to warto poczekać na ofertę wyprzedaży rocznika. Każdy salon pod koniec roku wyprzedaje auta z bieżącego roku, wtedy możemy skorzystać z dużych upustów. Ja właśnie czekam za tym, a auto za mną seat Arona Bydgoszcz posiada ich dwa na stanie, jeden jest właśnie taki jak chcę, ale nie obawiajcie się jeśli nie ma waszego auta w salonie, oni wam je sprowadzą, a oferta wyprzedaży rocznika tez je będzie obejmowała.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Dealerzy seata Warszawa posiadają jednak w swojej ofercie te same auta, ale w innej cenie, oczywiście korzystniejszej. Czy salon samochodowy może mieć wpływ na cenę, bo jednak do Bydgoszczy mam bliżej to może małe negocjacje i wyjdzie na to samo? Przecież auta są z jednej fabryki, czyli takiej samej jakości.

jacinia

Post autor: jacinia »

Tak myślę, że na nowym samochodzie to bardzo dobrze sprawdzi się powłoka ceramiczna http://detailkingkrakowpoludnie.pl/powloki/ zabezpieczająca lakier. Jest mocniejsza, niż folia ochronna i jednocześnie bardzo dobrze się prezentuje.

Elka084

Post autor: Elka084 »

My wybierając nowy samochód zaczęliśmy rozważać samochód elektryczny. Czytałam ostatnio na stronie Wallbox o kosztach eksploatacji takiego samochodu i wydaje mi się, że to będzie dobra inwestycja. Na pewno będzie to samochód z górnej półki, a przy tym jego ładowanie nie jest tak drogie jak wcześniej myślałam.

ODPOWIEDZ