Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Nocleg w Warszawie

Muszynek

Nocleg w Warszawie

Post autor: Muszynek »

Chcemy trochę odpocząć w weekend i zastanawiamy się gdzie pod Warszawą nocować. Kilkoro moim znajomych polecało mi ten hotel http://www.willazagorze.pl/pl/hotel-oko ... szawa.html , podobno jest tam bardzo fajnie. Wy gdzie zazwyczaj się wybieracie ? Może też jakiś fajny nocleg mi podpowiecie.

Awatar użytkownika
selinaporan

Re: Nocleg w Warszawie

Post autor: selinaporan »

Poszperam trochę w internecie na ten temat.
Pomiędzy paradoksem a prawdą zachodzi ta różnica, że pierwszy rozjaśnia przedmiot silnym światłem z jednej strony, a druga słabym światłem z wielu.

Awatar użytkownika
Jezdziec

Post autor: Jezdziec »

Jutro wszystko sprawdzę.
Ci, którzy wciąż zastanawiają się zanim uczynią jeden krok, spędzają życie, stojąc na jednej nodze.

gospoda

Post autor: gospoda »

Uważam, że to bardzo fajny pomysł na takie spędzenie weekendu w Warszawie. Sama jakiś czas temu tam byłam i nawet nie sądziłam, że miasto to jest tak interesujące. Najbardziej zachwycił mnie ten słynny Fort Służew gdzie mieści się bardzo dużo ciekawych lokali. I tam właśnie odkryłam restaurację Garo Sushi w której to można zjeść niesamowicie smaczne sushi czy jakieś inne dania kuchni japońskiej. Także zachęcam do zajrzenia do tej restauracji

burza

Post autor: burza »

Według mnie najlepiej popytać znajomych o to lub przeglądnąć propozycje wpisując w wyszukiwarce to co nas interesuje. Ja tak robię i zawsze coś wpadnie w oko. Chociażby ostatnio natrafiłam na Hotel Grand Ascot https://grandascot.pl/pokoje-i-apartamenty/ , który znajduje się w Krakowie. Jest to super miejsce, gdzie warto się zatrzymać. Możesz sobie sprawdzić, jakbyś planował wyjazd do tego miasta.

Awatar użytkownika
Basei76

Post autor: Basei76 »

Może zastanawiał się ktoś z was nad apartamentami w Warszawie? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić warszawa apartamenty . Znajdziecie tam dość sporo ciekawych ofert. Muszę przyznać, że sam z jednej skorzystałem i byłem mega zadowolony. Polecam gorąco!
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać

ODPOWIEDZ