Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Urlop krótki w Wiśle - co polecicie?

Awatar użytkownika
Twister
Posty: 45
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:02 am

Urlop krótki w Wiśle - co polecicie?

Post autor: Twister »

Urlop krótki w Wiśle - co polecicie?
Szukam zarówno pomysłów na nocleg z fajnym widokiem, jeden już na oku mam: https://www.dreamapart.pl/wisla z apartmanetów, ale chętnie pooglądam i inne, a poza tym zależy mi na różnych wskazówkach co do tego, co można w Wiśle pozwiedzać latem, gdzie nie będę przeciez podziwiać stoków i narciarzy, tylko naturę budzącą się do życia.
Jakieś turystyczne ciekawostki, interesujące szlaki, przygoda?

luna
Posty: 32
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:11 pm

Re: Urlop krótki w Wiśle - co polecicie?

Post autor: luna »

Przyznam szczerze, że nie wiem co Ci poradzić, bo planuję zupełnie inaczej swój urlop. Zależy mi na tym, aby wybrać się z bliskimi Europejskim Szlakiem Zamków i Pałaców https://castlesandpalaces.eu/pl . Zachęciła mnie do tego informacja o tym innowacyjnym projekcie turystycznym i nie mogę przestać o nim myśleć. Wszyscy chcielibyśmy zwiedzić te obiekty historyczne na Dolnym Śląsku i we Wschodnich Czechach.

gospoda
Posty: 52
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Urlop krótki w Wiśle - co polecicie?

Post autor: gospoda »

Jeśli chodzi o urlop i to krótki to w takim razie warto go spędzić dość intensywnie. Dlatego też wybieramy takie miejsca w których możemy spędzić leniwie chwile bądź nie. A że ja wolę bardziej leżeć i wypoczywać więc u mnie wchodzi w grę morze. I tak znalazłam tę stronę https://www.baltichome.pl/miedzyzdroje/ z pomocą której znalazłam bardzo dobre apartamenty i to w rozsądnych cenach.

ODPOWIEDZ