Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

silownia domowa

znudzony
Posty: 390
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

silownia domowa

Post autor: znudzony »

Jak myślicie czy siłownia domowa to dobry pomysł? Mnie namawia żona, ja mam mieszane uczucia, bo nie bardzo pociaga mnie sport. A jak już sie przykladowo zdecyduję to gdzie szukać sprzętu w miarę dobrych cenach?

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: silownia domowa

Post autor: miłkaty »

Coś mi się wydaje, że żona chce cię zmotywować do aktywności fizycznej. A pomysł z siłownią domową wcale nie jest zły. Może zacznij od kupienia czegoś żonie może trochę ci wtedy odpuści. Zobacz np tu marbo-sport/pl/product-pol-28691-Rower-magnetyczny-HS-015H-Vox-zloty-Hop-Sport.html Rower magnetyczny pozwala na spalenie nadmiaru tkanki tluszczowej, poprawy kondycji czy wzmocnienia mięśni. Poza tym możesz sprawdzić inne oferty tego sklepu - jest ich bardzo dużo.

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: silownia domowa

Post autor: gospoda »

Jeżeli chodzi o domowa siłownie to w takim przypadku musimy zaopatrzyć się w dobry i przydatny sprzęt. Więc zaczęłam szperać w internecie i znalazłam między innymi tutaj domenasportowa/pl/pol_n_Silownia-Fitness_Gimnastyka-Aerobik-669.html wiele bardzo dobrego sprzętu i to w super niskich cenach. Także na pewno tutaj uda mi się zrobić zamówienie.

franekkac
Posty: 170
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:07 pm

Re: silownia domowa

Post autor: franekkac »

Jeśli macie miejsce, to oczywiście, że warto! Pamiętajcie jednak, aby stawiać na wysokiej jakości sprzęt, taki który spełnia wszelkie normy. Na pewno zajrzyjcie na dav-ski/pl/pol_m_Sprzet-sportowy-155.html , aby poznać najlepsze produkty. Znajdziecie tam wszystko, między innymi ławki treningowe, drążki, sztangi czy drabinki gimnastyczne. W swoim zaciszu możecie stworzyć naprawdę świetne miejsce relaksu i dbania o własną formę.

matylda
Posty: 204
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: silownia domowa

Post autor: matylda »

Domowa siłownia to jest mega sprawa! My zamówiliśmy sprzęt z sportsartfitness/pl/green-system/ i też mamy domową siłkę na poddaszu. Codziennie na niej ćwiczymy! To jest bardzo wygodne rozwiązanie. Ja nie za bardzo lubię chodzić na publiczną siłownię.

kasiunia
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: silownia domowa

Post autor: kasiunia »

Wiadomo ,że nie mamy miejsca aby urządzać w domu całą siłownię. Jeśli chcę poćwiczyć to idę na siłownię i tyle, jednak podstawowe sprzęty do ćwiczeń trzeba mieć w domu, takie jest moje zdanie. Uważam ,że sklepy Decathlon są bardzo dobrym miejscem do zakupu tego typu akcesoriów. Tam można dostać praktycznie wszystko czego nam potrzeba do uprawiania sportów.

mania
Posty: 128
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:11 am

Re: silownia domowa

Post autor: mania »

W sumie nie każdy sport się nadaje do wykonywania w domu. Na pewno co to jest żużel? Zasady oraz podstawowe informacje znacie i możecie coś o tym powiedzieć? Ja nie mam ogólnie problemów z tym, a tak naprawdę sporo myślałam o swoim przekonaniu co do tego, czy to coś dla mnie. I okazuje się, że oczywiście, że tak.

mania
Posty: 128
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:11 am

Re: silownia domowa

Post autor: mania »

Próbowałam mieć, ale ja jednak wolę aktywność na świeżym powietrzu, jakąś piłkę siatkową, dlatego nie mogę się na siłownie decydować. Dziś na przykład w planach mam spacer, dlatego sprawdzam sobie pogodę. Kto wie, może jakiś interwał zaplanuję, ale muszę powiedzieć, że dla mnie to sklep Bices Shop musi suple przygotować. Bo mięśnie nie wyrabiają.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: silownia domowa

Post autor: zumba45 »

Ja od dłuższego czasu mam problem z dużym brzuchem. Niestety, nie mogę się go pozbyć po ciąży. Znalazłam ostatnio ciekawy artykuł na temat tego, jak się pozbyć brzucha bodytec20/pl/duzy-brzuch-przyczyny-sposoby-na-odchudzenie-brzucha i będę się starała wprowadzić te ćwiczenia w życie.

rywal
Posty: 137
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:17 pm

Re: silownia domowa

Post autor: rywal »

Jeżeli chcesz, aby Twoje treningi na siłowni były jeszcze efektywniejsze, polecam skorzystać z profesjonalnych planów treningowych dostępnych na stronie https://niedobylska.com/burn-it/plany-t ... -silownie/. Dzięki nim, będziesz mógł skupić się na swoich celach i osiągnąć najlepsze rezultaty.

ODPOWIEDZ