Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Jak dbacie o zdrowie swoich dzieci?

PatrycjaD
Posty: 12
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:58 am

Jak dbacie o zdrowie swoich dzieci?

Post autor: PatrycjaD »

Czy stosujecie jakieś profilaktyczne preparaty? Macie jakieś sposoby?

miłkaty
Posty: 79
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie swoich dzieci?

Post autor: miłkaty »

Bardzo ważne jest odpowiednie mleko dla dzieci. Zobczcie tu https://www.bee.pl/11271-mama-i-dziecko ... dyfikowane Tu znajdziecie mleko modyfikowane odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Oferta jest bardzo dużą, niskie ceny, sporo promocji.

klaudia92
Posty: 31
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:07 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie swoich dzieci?

Post autor: klaudia92 »

Warto badać dzieci regularnie, bo niektóre problemy mogą być ukryte. Na przykład wady serca mogą przez długi czas nie dawać objawów. Dlatego warto wybrać się do kardiologa dziecięcego. Ja trafiłam na tego z Warszawy https://cmp.med.pl/cmp-wilanow-2/kardiolog-dzieciecy/ . Czytałam, że mają doświadczenie w badaniu układu krążeniowego. Warto się do nich wybrać, jeśli np. dziecko chudnie i się szybko męczy.

Legenda
Posty: 12
Rejestracja: śr mar 04, 2020 1:00 am

Re: Jak dbacie o zdrowie swoich dzieci?

Post autor: Legenda »

To prawda, warto monitorować i to nie tylko podczas bilansów prowadzonych przez NFZ. Taki bilans nie wskaże np. jak rozwija się wzrok dziecka. A problemy ze wzrokiem mogą być trudne do wychwycenia. Do gabinetów ortoptystów w Warszawie zgłaszają się osoby niedowidzące (współcześnie ortoptyści stosują w zaburzeniach widzenia także terapię metodami pleoptycznymi), mające kłopoty z czytaniem i pisaniem, które są spowodowane wadą wzroku. Ortoptysta może być bardzo pomocny w przypadku takich problemów jak zez, a także inne zaburzenia okulomotoryczne. Do jego gabinetu zgłaszają się pacjenci z zaburzeniami koordynacji wzrokowo-ruchowej i percepcji wzrokowej, anomalną korespondencją siatkówkową, nieprawidłową fiksacją i lokalizacją wzrokową. O pracy ortoptysty można dowiedzieć się z artykułu https://ngopole.pl/2020/10/20/ortoptysta-czyli-kto-podpowiada-nam-ortoptystka-z-warszawy/

franekkac
Posty: 33
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:07 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie swoich dzieci?

Post autor: franekkac »

Małe dzieci są bardzo narażone na wirusy i bakterie zwłaszcza jeśli chodzą do żłobka czy przedszkola. Jeśli pojawia się pierwszy katar to warto go regularnie ściągać, aby dziecku nie rozwinęła się poważniejsza choroba. Na stronie https://katarek.pl/ możecie znaleźć produkt, który w bardzo szybki i skuteczny sposób pomoże usunąć zalegającą wydzielinę. Warto go mieć w domu, bo działa szybko i skutecznie oczyszcza nos.

Ivanka
Posty: 17
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:15 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie swoich dzieci?

Post autor: Ivanka »

By moje dziecko rosło zdrowe i szczęśliwe,staram się każdego dnia wychodzić z nim na dwór.Bez względu na pogodę,na moje samopoczucie staram się wychodzić z domu i pokazywać maluchowi otaczający go świat.Nie byłoby to łatwe,gdyby nie dobrze dobrany,elegancki wózek spacerowy i ciepłe dopasowane używane ubranka pozyskane dzięki ogłoszeniom umieszczanym w serwisie Pokato.
Jest to serwis doskonały dla młodych mam,można kupić na nim wszystko,co będzie potrzebne by maluch dobrze się rozwijał.

absolka
Posty: 20
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:58 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie swoich dzieci?

Post autor: absolka »

Truskawka rządzi! Moje dziecko da się zabić za smakołyk w formie żelka. Jeśli do tego można połączyć przyjemne z pożytecznym, to jestem wniebowzięta. Zamówiłam więc tran w formie żelek o smaku truskawki ze strony https://www.sklepzycia.pl/tran Był to najlepiej wydany pieniądz w ostatnim czasie. Gorąco polecam!

ODPOWIEDZ