Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Kosmetyki dla mężczyzn

Awatar użytkownika
michalwut
Posty: 86
Rejestracja: wt sty 08, 2019 3:12 pm

Kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: michalwut »

Zastanawiacie się, gdzie możecie kupić kosmetyki dla mężczyzn? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić ten sklep barbersupply.pl . Posiadają oni naprawdę sporą ofertę świetnych kosmetyków. Dodatkowo są one w niezłej cenie, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
Wystarczy sekunda,żeby ktoś zmienił twoje życie tak,że już nigdy nie będzie takie samo. Jedna sekunda.

Kamilian
Posty: 283
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:04 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: Kamilian »

Mężczyźni lubią również saszetki na pieniądze plecakowiec/pl/saszetka-na-pieniadze/

Hanka
Posty: 272
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:32 pm

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: Hanka »

A jakie męskie perfumy najbardziej się Wam podobają? Ja ostatnio trafiłam na fajny, tegoroczny ranking takich zapachów na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/blog/porady/ranking-perfum-meskich-2020. Jeśli interesuje Was ten temat, to polecam zajrzeć ;)

Muszynek
Posty: 177
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:06 pm

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: Muszynek »

Najlepiej jest poszukać kosmetyków w sieci bo tam wybór jest największy. Ja zazwyczaj lubię kupować kosmetyki tutaj premiere24/pl/13-kosmetyki . Mają tam fajne kosmetyki w przystępnych cenach. W sieci zdecydowanie lepiej jest kupować takie rzeczy bo jest to bezpieczniejsze niż chodzenie po drogerii.

PatrycjaD
Posty: 169
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:58 am

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: PatrycjaD »

A polecacie jakieś drogerie online z takimi kosmetykami?

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Kosmetyki dla mężczyzn

Post autor: zumba45 »

Zauważyłam, że mężczyźni nie przepadają za kosmetykami pielęgnacyjnymi. Myślę, że na początku plastry na nos Eveline Perfect Skin Acne będą dobre :) Są skuteczne i nie ma wielkiej filozofii z ich użyciem :)
Obrazek

ODPOWIEDZ