Strona 1 z 1

Stomatolog Łódź

: pn lis 08, 2021 11:21 pm
autor: Herka
Czy ktoś z was planuje pójść do gabinetu stomatologicznego? Szukacie dobry stomatolog łódź? W takim razie mogę wam polecić to miejsce. Jakiś czas temu sam byłem ich pacjentem i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony z efektów. Nie bez powodu są to specjaliści w tej branży. Można im śmiało zaufać, polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!

Re: Stomatolog Łódź

: śr lut 16, 2022 3:19 pm
autor: luna
Jeśli będę potrzebowała to z pewnością skorzystam z usług tego gabinetu. Jednak teraz najważniejsze dla mnie jest wybielanie zębów i szukam osób, które już stosowały takie produkty cocoglam/pl/ . Są innowacyjne i oparte na naturalnych składnikach. Podobno bardzo skuteczne.

Re: Stomatolog Łódź

: śr lut 23, 2022 10:20 am
autor: muza
Jeśli interesują Was implanty to bardzo dobrym rozwiązaniem będzie dentysta łódź: dentalpropolska/pl/ . Ta klinika dentystyczna specjalizuje się właśnie w zakładaniu implantów. Polecam - to rozwiązanie jest coraz częściej spotykane.

Re: Stomatolog Łódź

: sob lut 26, 2022 9:45 pm
autor: matylda
Jeśli nadal szukasz dobrego stomatologa to polecam zajrzeć tutaj dentystagdynia/pl Byłam tam już na kilku wizytach i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona! W ogóle nie czułam bólu podczas zabiegu a tego najbardziej się bałam. Wszystko przebiegło bardzo spokojnie.

Re: Stomatolog Łódź

: czw paź 20, 2022 12:21 pm
autor: burza
"A czy kojarzycie może Centrum Stomatologiczne KielcePLATINUM DENT ??? Co możecie mi napisać na ich temat? Pytam, ponieważ mam do wyrwania ósemkę, która niesamowicie zaczyna mnie pobolewać. Zastanawia się czy warto właśnie do nich się zapisać? Czy faktycznie leczą bezboleśnie zęby?"