Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Jaką dietę stosujecie?

Zielonkawa
Posty: 84
Rejestracja: czw kwie 09, 2020 5:46 pm

Jaką dietę stosujecie?

Post autor: Zielonkawa »

Mój codzienny ruch juz nie wystarcza i oprócz ćwiczeń muszę wdrożyć jakiś reżim żywieniowy. Jaką dietę polecacie na początek?

Awatar użytkownika
Twister
Posty: 100
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:02 am

Re: Jaką dietę stosujecie?

Post autor: Twister »

Najbardziej przyswajalna dla organizmu na początek będzie dieta w postaci gotowanej. Wszystkie potrawy są poddawane parowaniu w specjalnym piecu. Nie każdy ma w domu odpowiedni sprzęt więc możesz się wybrać na jakieś wczasy odchudzające, gdzie podadzą ci posiłki z tej diety prawidłowo przyrządzone :)
Ogólnie to dieta dąbrowskiej opiera się m.in. na tej metodzie oraz na surowych produktach. Warto o niej poczytać https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-s ... o-owocowa/ :)

kasiunia
Posty: 20
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:32 pm

Re: Jaką dietę stosujecie?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że żadna dieta nie będzie nikomu potrzebna jeśli tylko będziecie stosować się do zasady odpowiednio zbilansowanej diety żywieniowej oraz jeśli będziecie regularnie uprawiali sporty. Wiele informacji na ten temat znajduję w internecie w tym także na tym forum - https://4women.net.pl/forum/ .Tam znajduje informacje z pierwszej ręki bo od bezpośrednio zainteresowanych tematyką osób. Uważam ,że to lepsze informacje od informacji z blogów. Mam po prostu większy przegląd sytuacji na forum.

Muszynek
Posty: 162
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:06 pm

Re: Jaką dietę stosujecie?

Post autor: Muszynek »

W mojej opinii natomiast warto dokładniej sprawdzić jak działa dana firma cateringowa, czy klienci są zadowoleni i oczywiście jak kształtują się ceny. W mojej opinii na pewno warto zwrócić uwagę na Nice To Fit You https://ntfy.pl/mozna-mozna możesz z którego korzystam sam już od ponad pół roku i jestem zadowolony zarówno z różnorodności, podejścia do potrzeb klienta i jego ulubionych smaków i też wsparcia dietetyka. Udaje mi się zrzucać zbędne kilogramy z miesiąca na miesiąc, także już nie mogę doczekać się urlopu na plaży :)

ODPOWIEDZ