Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Catering dietetyczny

Awatar użytkownika
Herka
Posty: 473
Rejestracja: czw lut 07, 2019 3:12 pm

Catering dietetyczny

Post autor: Herka »

Hejka! Wiecie coś może na temat cateringu dietetycznego i znacie może jakąś firmę, która taki catering oferuje? Zależy mi oczywiście na porządnym podejściu do takiego zamówienia. Polecicie coś? Dzisiaj trafiłem na taką stronę i zastanawiam się na skorzystaniem z jej oferty https://www.dietific.pl/warszawa/ . Co sądzicie na jej temat? Dajcie znać, dzięki.
Kocham brzydotę, która staje się pięknem

Zielonkawa
Posty: 142
Rejestracja: czw kwie 09, 2020 5:46 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: Zielonkawa »

kojarzę, że kumpela korzystała z jednego takiego cateringu w Bydgoszczy,
podobne genialne robią jedzenia takie wszystko na cały dzień, pudełkowo czy jakoś tak.
Nie próbowałam ale koleżanka była mega zachwycona

Awatar użytkownika
Twister
Posty: 163
Rejestracja: sob kwie 11, 2020 10:02 am

Re: Catering dietetyczny

Post autor: Twister »

Może z tego: laboratoriumkalorii/pl/ ?
W kategorii catering Bydgoszcz to z tego co mi wiadomo to sa najlepsi.
Możesz np ustalić z nimi, że robią Ci jedzenie na 1500 kalorii i dostajesz zawsze
wszystko ładnie wyliczone, wg mnie to duża oszczędność czasu bo jednak nie musisz sama nad tym siedzieć,
zakupów ogarniać, łączyć posiłków itd a całe jedzenie masz dietetycznie dopasowane
i dowożone pod nos, wg mnie lux opcja.

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: gospoda »

Dzisiaj mamy bardzo duży dostęp do informacji na temat firm świadczących usługi cateringu dietetycznego. Dlatego też zanim podejmiemy decyzję z jakiego cateringu skorzystamy to możemy skorzystać z takiego rankingu cateringów dietly/pl/catering-dietetyczny/dabrowagornicza i znaleźć firmą niedaleko naszego miejsca zamieszkania. W każdym bądź razie ja skorzystałam z ich bazy i teraz mam bardzo świetny catering dietetyczny

Tati17
Posty: 12
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 11:45 am

Re: Catering dietetyczny

Post autor: Tati17 »

Jakiś czas temu w sieci napotkałam się na dane o tym na blogu - gastronacodzien/com/pl .To bardzo wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim wiele dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie pożałujecie. Są tam również inne fajne wpisy.

jacinia
Posty: 168
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: jacinia »

Można powiedzieć, że są tutaj same znane marki czy cateringi, ale to ja dopowiem coś od siebie, dobrze? Otóż mam nadzieję, że słyszeliście o AfterFit ? To jest dopiero dobry catering, a ja tutaj afterfit-catering/pl/bydgoszcz będę właśnie szukałam bo tu się przeprowadzam. Mam nadzieję, że uda mi się z nim zgubić swoje kg.

Lidiann00
Posty: 121
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:59 am

Re: Catering dietetyczny

Post autor: Lidiann00 »

Polecam sklep jawo2008/pl/, gdzie znajdziecie wszystkie produkty zdrowej żywności, a także przekąski czy nawet kosmetyki. Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

MeryLi
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 19, 2020 4:53 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: MeryLi »

Sęk w tym, że ja nie mam ani czasu ani chęci na celebrowanie zdrowych dietetycznych potraw pełnych zielonych owoców warzyw, sałat... Nie trzeba mnie przekonywać, że to bardo zdrowe jedzenie. Ja tylko nie mam czasu na koncentrowanie się nad tym co kupić i kiedy przyrządzić, żeby było smacznie i zdrowo. Nie wystarczają mi też powszechnie obecne zwykłe diety pudełkowe, bo im brak tych najzdrowszych elementów. Doskonale wiem jak wiele wysiłków trzeba włożyć w pracę nad przygotowaniem zdrowego jedzenia. Wysoko oceniam diety od lovecatering/pl/ za to, że odpowiadają trendom zdrowotnego odżywiania i dopuszczenie możliwości indywidualnego modyfikowania diet.

Awatar użytkownika
DJ_100
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 7:23 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: DJ_100 »

Otworzyłem firmę w moim mieście, która dowozi jedzenie swoim klientom. Obiady pakujemy w pojemniki styropianowe obiadowe, które zamówiliśmy w niskiej cenie przez internet. Biznes dobrze prosperuje przez opłacalne inwestycje i pyszne jedzenie gotowane przez naszych kucharzy.
Nie ma znaczenia jak wolno idziesz, tak długo jak nie przestajesz.

luna
Posty: 83
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:11 pm

Re: Catering dietetyczny

Post autor: luna »

Z=CAtering dietetyczny z pewnością by mi się przydał. Jednak czasem lubię korzystać z tradycyjnej polskiej kuchni na mieście. Na przykład Restauracja u Wieniawy, która przypadła mi do gustu ma naprawdę niesamowity klimat. Smaki kuchni łączą się tam z tradycją dawnych oficerskich spotkań.

ODPOWIEDZ