Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

krem pod oczy

znudzony

krem pod oczy

Post autor: znudzony »

Doradźcie mi jaki będzie dobry krem pod oczy, na prezent dla kobiety? Wiem że już próbowała kilku kosmetyków, bez większego powodzenia - worki pod oczami dalej są.

miłkaty

Re: krem pod oczy

Post autor: miłkaty »

Ciekawe czy twoja żona sprawdzała składniki kosmetyków które kupowała. Zobacz tu bee/pl/dobry-krem-pod-oczy-ktory-wybrac-top-5-kremow-a-479.html Tu masz artykuł który ci podpowie na co zwracać uwagę przy zakupie kremu pod oczy. Masz też osiem najlepszych kremów, które znajdziesz w tym sklepie. Mi bardzo odpowiada krem pod oczy z wyciągiem zielonej herbaty, opuchlizna pod oczami znacznie się zmniejszyła.

shoulders

Post autor: shoulders »

Cześć. Jeśli chodzi o kremy pod oczy to zauważyłam, że aktualnie jest w noc bardzo duży wybór. Dlatego też niekiedy ciężko jest nam się zdecydować na jakiś jeden konkretny krem. A słyszałam, że nie powinno się tak często zmieniać rodzaju kremu. Dlatego też staram się znaleźć jakiś bardzo dobry krem do swojej cery. I tak między innymi tutaj urodyczas/pl/oferty/soraya-plante-krem-na-noc znalazłam świetny krem na noc. Także ja już swój wybrany krem już mam.

absolka

Post autor: absolka »

Osobiście miałam dosyć chodzenia po drogeriach i szukania pomiędzy półkami konkretnego kremu. Niekiedy zdarzało się, że dany produkt, po którego specjalnie jechałam nie był dostępy lub się wyprzedał! Aby taka sytuacja nie miała więcej miejsca zaczęłam zamawiać kosmetyki na twarz online z madlensklep/pl/pol_m_PIELEGNACJA_Pielegnacja-twarzy_Twarz-1643.html.

Draksa1981

Post autor: Draksa1981 »

Najlepiej wybierać takie kremy, który powstały na bazie naturalnych składników. Można je spotkać w sklep ekologiczny. Ostatnio bardzo mi się sprawdził naturalny krem z awokado i olejem makadamia, skóra stała się elastyczna a drobne zmarszczki zniknęły. Kupiłam go także mojej mamie, mam nadzieję, że ona też zauważy niedługo efekty.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja mogę polecić fajne zestawy kremów, które można kupić w sklepie erli/pl/pielegnacja-zestawy-kosmetykow/joko-zestaw-magic-moment-mascara-pump-your-lashes-cienie-perfect-your-look,17868274 wiadomo, każda cera jest inna, ale u mnie bardzo fajnie się sprawdzają, a cena wcale nie jest odstraszająca.

Muszynek

Post autor: Muszynek »

Wiele jest sposobów na walkę ze zmarszczkami. Wiadomo, że podstawa to jakieś kremy czy zabiegi ale warto też zadbać od środka o takie rzeczy. Dla mnie bardzo ważne jest tutaj stosowanie tabletek z kwasem hialuronowym sklepzycia/pl/kwas-hialuronowy . Dobrze działają na stawy czy włosy ale i na cere. Dziwnym było by nie zareagowac.

PatrycjaD

Post autor: PatrycjaD »

A przejrzałaś może ofertę sklepu https://www.helfy.pl/? :) Niedawno kupiłam tam właśnie krem pod oczy i do twarzy, bo zdecydowanie moja skóra wymagała pielęgnacji i szybkiej reakcji ze względu na mocno przesuszoną skórę.

Awatar użytkownika
Pojuk

Post autor: Pojuk »

Na pewno warto stosować kremy z różą damasceńską. Np. tu możecie sobie o tym wiecej poczytać https://rosydrop.pl/slownik/roza-damascenska/ :)
Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.

zanka

Post autor: zanka »

krem kremowi nie równy,. Ja też dośc długo szukałam czegoś skutecznego a do tego w korzystnej cenie. na ten moment stosuję ten przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na powieki z Eveline Cometics, z serii Organic Gold. jest super, wystarczy dosłownie odrobina na 1 aplikację więc starczy na długo :)

ODPOWIEDZ