Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Drzwi

Muszynek
Posty: 177
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:06 pm

Drzwi

Post autor: Muszynek »

Drewniane drzwi sa dużo bardziej praktyczniejsze. Możesz też do nich zamontowac takie samozamykacze. Czytałam o nich tutaj rawos/pl/ . Wydaje mi sie, ze to jest bardzo praktyczne rozwiązanie.

Hanka
Posty: 272
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:32 pm

Re: Drzwi

Post autor: Hanka »

Z tego, co się orientuję, to bardzo dobrej jakości drzwi do domu, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, można zamówić we wrocławskiej firmie Bianex, której oferta dostępna jest na stronie internetowej bianex/pl/. Polecam więc się z nią w wolnej chwili zapoznać ;)

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Drzwi

Post autor: gospoda »

Każdy kupuje takie drzwi jakie mu najbardziej pasują także pod względem cenowym. A że w internecie można znaleźć dużo więcej ofert to i ja z czystej ciekawości postanowiłam drzwi poszukać. I tak też udało mi się znaleźć ich ofertę vrata/pl/k/drzwi-wewnetrzne/ z której warto skorzystać. Bo jednak sam fakt, że mają tam drzwi wewnętrzne klasyczne i nowoczesne znacznie nam wybór ułatwi.

jacinia
Posty: 168
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:04 pm

Re: Drzwi

Post autor: jacinia »

No dobrze, to może powiecie mi, czy są tutaj osoby, które tak naprawdę zdecydowały się na coś takiego jak pianka wygłuszająca drzwi budynku bitmat/pl/wygluszanie-drzwi-budynku ? Ja chciałabym dowiedzieć się właściwie, jak to wygląda waszym zdaniem i czy warto się w to pakować. Z jednej strony cisza i spokój, a z drugiej jednak koszty.

Draksa1981
Posty: 76
Rejestracja: sob paź 17, 2020 8:18 pm

Re: Drzwi

Post autor: Draksa1981 »

Wszystkie drzwi do mojego mieszkania kupiliśmy w Ikea Franowo homeparkfranowo/pl/. szukaliśmy czegoś ładnego i w przystępnej cenie. Okazało się, że w ikei jest duży wybór białych drzwi, które wyglądem bardzo pasowały do naszych pokoi. udało mi się też tam zakupić piękne zasłony do salonu.

Wera
Posty: 17
Rejestracja: śr lut 19, 2020 12:02 pm

Re: Drzwi

Post autor: Wera »

Interesującym rozwiązaniem jest też zamontowanie różnych drzwi w domu - połączenie tych drewnianych ze szklanymi.
Pomyśl, czy na przykład nie warto zastosować w niektórych przestrzeniach bezramowego systemu z drzwiami szklanymi.
Szklane drzwi wrocław: panszklarz.net/pl/drzwi-szklane/ to nowoczesne, estetyczne i bardzo praktyczne rozwiązanie do większych przestrzeni na przykład.

ODPOWIEDZ