Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Leczniczy masaż

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 3:05 pm

Leczniczy masaż

Post autor: Marzena21 »

Gdy interesuje Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia informacji na owy temat. Polecam w wolnej chwili bo naprawdę warto według mojej oceny - rehabilitacja-beactive/pl/masaz-leczniczy.html .

znudzony
Posty: 199
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:35 am

Re: Leczniczy masaż

Post autor: znudzony »

Często osoby które wymagają rehabilitacji, mają problemy z poruszaniem się. Dla nich i ich opiekunów powinna być ciekawa ta oferta tu pokonaj-bariery/pl/schodolazy/ W tym sklepie jest propozycja schodołazów - różne rodzaje. Przy każdej ofercie są podane ceny. To sprzęt który pozwala naa transport osony niepełnosprawnej, zapewniają swobodę w poruszaniu się. To sprzęt od najlepszzych producentów.

karenina
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:58 pm

Re: Leczniczy masaż

Post autor: karenina »

Większość osób które zmagają się z bólami różnego pochodzenia powinny skorzystać z zabiegu zwanego magnetoterapią.
Magnetoterapia to zabieg fizjoterapeutyczny będący elementem rehabilitacji.Jest to leczenie za pomocą pola magnetycznego.Można go wykonywać albo w przychodni,albo samemu we własnym domu,wystarczy tylko zaopatrzyć się w magnetoterapia sprzęt
Wybór sprzętu jest spory,jest on jednak łatwy w obsłudze,każdy sobie z tym poradzi.Pole magnetyczne pozwoli uśmierzyć ból stawów,kręgosłupa,pomoże w walce z napięciem mięśniowym.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:56 pm

Re: Leczniczy masaż

Post autor: Domis3223 »

Do rehabilitacji możemy wykorzystać różnego rodzaju rolery czy masażery, oczywiście wizyta u lekarza i rehabilitanta jest obowiązkowa, to on nam powie co i jak ćwiczyć. Jeśli chodzi o różne tego typu rolki, to znam jedne fajny sklep, w którym możecie je kupić. Tam też są różne maty do akupresury, a jest to bardzo dobre do relaksu.

miłkaty
Posty: 211
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Leczniczy masaż

Post autor: miłkaty »

Ja ostatnio trafiłam na ofertę urządzenia fizykoterapeutyczne Gdzie znalazłam duża ofertę sprzętu do wykonywania masażu w warunkach domowych. Bardzo spodobała mi się piłka masująca z kolcami i masażer drewniany do nóg i ciała - prosty w użyciu i łatwo dociera sie do bolących miejsc.

Kobietaewka77
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:08 pm

Re: Leczniczy masaż

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli chodzi o masaż w domu, mamy teraz bardzo dużo różnego sprzęt do masażu, jednak należy wiedzieć co wybrac żeby sobie pomóc, a nie zaszkodzić, ja sama nie bardzo się na tym znam, dlatego pewnego czasu zaprosiłam do domu fizjoterapeutę, który mi wszystko wytłumaczył.

zumba45
Posty: 57
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Leczniczy masaż

Post autor: zumba45 »

Jestem fizjoterapeutom i moim pacjentom oferuję także takie usługi. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam profesjonalizm i jakość. Teraz rozglądam się też za programem do prowadzeniu gabinetu fizjoterapeutycznego, który miałby intuicyjny interfejs . Fajnie wygląda rsqphysio.

ODPOWIEDZ