Strona 1 z 1

aparat na zęby

: czw mar 05, 2020 9:28 am
autor: gospoda
Dowiedziałam się, że powinnam zacząć nosić aparat na zęby ale nie uśmiecha mi się to gdyż taki tradycyjny aparat na zęby niezbyt ładnie się prezentuje. A w mojej pracy muszę się jakoś prezentować. Wtedy udałam się do Atelier Uśmiechu w Warszawie i tam dowiedziałam się, że można założyć takie specjalne nakładki silikonowe Invisalign. Jest to zaawansowany system na świecie do leczenia wad zgryzu i w dodatku mniej widoczny niż taki zwykły aparat dentystyczny. Słyszeliście może o takiej metodzie?

Re: aparat na zęby

: pn mar 09, 2020 5:34 pm
autor: Basei76
Hej, jeśli szuka ktoś jakichkolwiek produktów dentystycznych to zdecydowanie polecam ten sklep https://denthelp.pl/ . Mają oni tam wszystko co potrzebujecie. Ich oferta jest naprawdę szeroka. Ceny są również bardzo atrakcyjne. Sam korzystam z ich produktów od paru miesięcy i się nie zawiodłem.

Re: aparat na zęby

: śr mar 11, 2020 6:18 pm
autor: Herka
Zna ktoś może dobry dentysta łódź , który doradzi mi odnośnie doboru aparatu na zęby? Myślę, że konsultacja z stomatologiem jest ważna, więc zależy mi na dobrym dentyście. Wiecie coś na ten temat? Wydaje mi się, że są to profesjonaliści. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.

Re: aparat na zęby

: pt cze 12, 2020 7:52 pm
autor: EdwardHarr
Nic pomysłowego nie przychodzi mi na myśl. Popytam wśród znajomych.

Re: aparat na zęby

: wt lis 24, 2020 8:03 pm
autor: akacja56
Aparat na zęby to poważna decyzja, warto tutaj dobrze podjąć decyzję jaki aparat, na jak długo itp. Warto wybrać dobrego ortodontę https://ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/ , który zdiagnozuje wszystko po kolei i dobierze to co dla Ciebie warte.