Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Jak pokonać nałóg?

Magda
Posty: 97
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:13 pm

Jak pokonać nałóg?

Post autor: Magda »

Wybór ośrodka terapii jest bardzo ważny aby leczenie było skuteczne i przyniosło zamierzone efekty. Pokonanie nałogu jest bardzo trudne, oprócz silnej woli potrzeba specjalistów, którzy naprowadzą nas na właściwą drogę. Jednym z najlepszych ośrodków leczących uzależnienie od alkoholu w naszym kraju jest ośrodek Forest. Umieszczony jest w otoczeniu jeziora i lasów dzięki czemu podopieczni mogą w ciszy i spokoju podjąć leczenie.

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Jak pokonać nałóg?

Post autor: gospoda »

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo każda osoba uzależniona zastanawia się nad tym w jaki sposób można w ogóle poradzić sobie z danym nałogiem. I tak doszłam do wniosku, że wszystko zależy od tego o jakim nałogu mowa. Bo jeśli chodzi o uzależnienie od alkoholu czy leków to moim zdaniem warto pomyśleć o detoksykacji organizmu. I taki detoks możemy przejść w ośrodku Nefo. W środku tym taka detoksykacja prowadzona jest pod nadzorem lekarza specjalisty a pacjent jest pod całodobową kontrolą.

shoulders
Posty: 53
Rejestracja: pn wrz 07, 2020 10:21 am

Re: Jak pokonać nałóg?

Post autor: shoulders »

Nie powiem bo to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak walka z nałogiem taka prosta nie jest. Dlatego też tak bardzo ważne jest to aby zdawać sobie sprawę z naszego uzależnienia i starać się z nim walczyć. A nic tak bardzo pomocnego nie jest tak pobyt w ośrodku Lewin. Bo tutaj mamy dostęp do terapeutów którzy pomogą nam walczyć z naszym nałogiem. Także mam nadzieję, że wyjdę z tego uzależnienia zwycięsko.

absolka
Posty: 45
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:58 pm

Re: Jak pokonać nałóg?

Post autor: absolka »

Walka z nałogiem to wyzwanie dla każdej osoby chorej. Trzeba chcieć się leczyć i wykazywać do tego chęci bo bez tego nie osiągniemy sukcesu. Najlepszą pomoc znajdziecie w ośrodku terapii uzależnień Nefo. Są tam najlepsi specjaliści, którzy pomogą wyjść nam z nałogu.

luna
Posty: 66
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:11 pm

Re: Jak pokonać nałóg?

Post autor: luna »

Samemu jest bardzo ciężko pokonać nałóg i nie znam takiej osoby z tym problemem, która nie potrzebowałaby pomocy. Są specjalne ośrodki takie jak na przykład Krajna, gdzie odbywają się skuteczne terapie. Można leczyć tam narkomanię, brak, alkoholizm oraz inne nałogi.

ODPOWIEDZ