Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Jak faceci dbają o wygląd

Magda

Jak faceci dbają o wygląd

Post autor: Magda »

Hej, czy wasi mężowie używają wielu kosmetyków pielęgnacyjnych? Mój mąż kiedyś był zdania, że woda i mydło najlepsze czyścidło do momentu aż nie kupiłam mu zestawu kosmetyków shiseido. Zmienił zdanie od razu po użyciu :) Ostatnio znalazłam te kosmetyki w super promocji na stronie perfumesco/pl/kosmetyki-do-twarzy-dla-mezczyzn

matylda

Re: Jak faceci dbają o wygląd

Post autor: matylda »

Moj mężczyzna bardzo o siebie dba. Dlatego strasznie się załąmał gdy zaczął łysieć. Myślał o przeszczepie włosów, ale stwierdził, że nie będzie ryzykował i teraz zastanawia się nad peruką z włosów naturalnych z tego sklepu perukikrakow/pl/peruki-naturalne-krakow/ Nie wiedziałam za bardzo co o tym myśleć, bo jego zakola mi nie przeszkadzają, ale jeśli ma sie dzięki temu poczuć lepiej to go poprę.

karenina

Post autor: karenina »

Uwielbiam,jak mężczyzna jest zadbany,pachnący i ma piękny,zdrowy uśmiech.
By jednak mój partner mógł taki uśmiech mieć,postanowiłam kupić mu na urodziny szczoteczkę elektryczną.Mój wybór nie był wcale łatwy,jak się przekonałam,modeli szczoteczek elektrycznych jest całkiem sporo.Nie wiedząc na który z modeli się zdecydować,trafiłam na ranking shop-dent/pl/pl/blog/ranking-szczoteczek-sonicznych-2020-1308134131.html który okazał się dla mnie bardzo pomocny.Dzięki niemu mogłam przeczytać czym charakteryzuje się dany model,jakie ma plusy, a jakie minusy,na co zwracać uwagę podczas zakupów.
Dzięki konkretnemu,przejrzystemu rankingowi,mogłam dokonać najlepszego wyboru.

franekkac

Post autor: franekkac »

Duża ilość mężczyzn dba o swój uśmiech i chce, aby nie było w nim żadnych ubytków. Na szczęście rozwijająca się medycyna estetyczna zapewnia między innymi implanty zębowe, dzięki którym samoocena znacznie się podniesie. Implanty stomatologiczne w Krakowie wykonuje Centrum Implantologii i Medycyny Estetycznej. Uzyskacie tam mnóstwo cennej wiedzy i wskazówek w tym zakresie, a do każdego ze swoich pacjentów podchodzi się indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania do jego stanu uzębienia. Zatrudnieni są tam specjaliści w tym zakresie, którzy są profesjonalistami i dysponują najlepszym sprzętem.
Ostatnio zmieniony pn gru 28, 2020 9:25 pm przez franekkac, łącznie zmieniany 2 razy.

Draksa1981

Post autor: Draksa1981 »

Mój mąż bardzo dba o sienie ostatnio nawet zainteresował go olejek z ziaren konopi goodplant/pl/kategoria-produktu/produktyzcbd/olejki-cbd/. O czasu kiedy go stosuje chodzi mniej nerwowy i zauważyłam, że jego skóra jest znacznie przyjemniejsza w dotyku.

jacinia

Post autor: jacinia »

Możecie się śmiać, lub nie, ale często panowie dbają dziś o siebie tak samo, jak kobiety. Mówiło się, że takie placówki medycyny estetycznej jak m-clinic.eu to domena kobiet? Nieprawda, dziś panowie równoważnie z nich korzystają. Poprawiają urodę, odchudzają się, modelują swoje ciało. To chyba oczywiste, prawda?

chinka

Post autor: chinka »

Właśni nie dbają i to jest błąd! Nawet nie wiedza co to są szczoteczki soniczne do twarzy i jaki i używać, a dla mnie to postawa pielęgnacji. Dobre oczyszczenie skóry twarzy pozwala rozwiązać sporo problemów. U mnie zaskórniki wreszcie zniknęły, a skóra stała się bardziej promienna. Mój facet powoli przekonuje się do tej szczoteczki.

miłkaty

Post autor: miłkaty »

Dbają o siebie nasi panowie, a nawet potrafią znaleźć dobre produkty w sieci. Mi ostatnio mąż pokazał ta ofertę https://hagi.com.pl/c/mydla-naturalne/ Mydla naturalne w kostce - to mydła nie zawierające szkodliwych składników. A mąż mi je pokazal tylko dlatego, że nie wiedział jak wybrać odpowiednie mydło do swojej skóry.

znudzony

Post autor: znudzony »

Ja używam tylko naturalnych kospetyków. Ostatnio trafiłem na taka ofertę tu https://www.bee.pl/12162-mydla Bardzo duża oferta naturalnych mydeł .Warto sprawdzić tę propozycję bo wiekszoć mydeł w promocyjnych cenach.

ODPOWIEDZ