Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Gotowanie

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 3:05 pm

Gotowanie

Post autor: Marzena21 »

Jeśli intryguje Cię ów fakt to koniecznie zobacz ten materiał. Moim zdaniem doczytasz w tym miejscu najpotrzebniejsze informacje. Przekonaj się sam - kuchniana102/pl .

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Gotowanie

Post autor: gospoda »

Oczywiście, że mnie interesuje ten temat i to bardzo. Bo odkąd siedzę w domu to zaczęłam więcej gotować oraz piec. A pro po pieczenia poszukuję takich podkładów pod torty bo chciałabym upiec tort na urodziny cioci i jakoś muszę na czymś go postawić. Więc szukałam w internecie i tak trafiłam na tę stronę elhandel/pl/podklady-pod-tort-c-2_56.html gdzie mają dość duży wybór w takich podkładach

Bonia
Posty: 310
Rejestracja: pn lis 16, 2020 3:12 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Bonia »

Płatki owsiane mają naprawdę zaskakujące właściwości. Z tego powodu są jednym z najważniejszych elementów zdrowej i zbilansowanej diety. Zastanawiasz się, czy płatki owsiane są zdrowe? Te dane nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Płatki owsiane są świetnym źródłem węglowodanów – węglowodany stanowią aż 66% owsa w ich suchej masie. Co ważne, aż 11% wymienionych węglowodanów to błonnik. Płatki owsiane zawierają w sobie szczególny typ błonnika nazywanego beta-glukanem. Ten rodzaj błonnika pomaga na przykład obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi. Więcej na dbam-o-siebie/pl/owsiane-zytnie ... tki-wybrac

Magda
Posty: 102
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:13 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Magda »

Hej czy macie swoje ulubione przepisy? Czy raczej staracie się robić wszystko z głowy? Ja niedawno postanowiłam zapisać sobie wiele przydatnych przepisów na obiady i desery a do tego potrzebny mi był fajny przepisnik, który znalazłam na stronie taniomania/pl/t/przepisnik .

miłkaty
Posty: 426
Rejestracja: sob paź 17, 2020 5:45 pm

Re: Gotowanie

Post autor: miłkaty »

Może zaainteresuje waas ten przepis tu bee/pl/burger-wegetarianski-przepis-a-951.html Burger ten posmakuje każdemu, a co ważne jest zdrowy. W tym sklepie jest duży wybór zdrowycch naturalnych produktów. A jak szukacie zdrowych przepisów, to zobaczcie do icch bloga - warto.

burza
Posty: 247
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Gotowanie

Post autor: burza »

Uwielbiam gotować, ale przede wszystkim staram się tworzyć dania wartościowe i zdrowe. Jest to ważne, bo człowiek bagatelizuje sobie swój stan zdrowia. A przecież odpowiednia dieta jest tutaj bardzo ważna. Co trzeba zaznaczyć, że dieta wcale nie musi być nuda. Tutaj dietly/pl/blog/potrawy-z-dynia-przepisy macie super przepisy chociażby na dania z dynią.

luna
Posty: 83
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:11 pm

Re: Gotowanie

Post autor: luna »

Niestety z tym gotowaniem to różnie bywa, Bardzo lubię pichcić ale nie mam na to zbyt wiele czasu. Pomyślałam nawet aby kupić zdrową dietę od PrimaFood Catering primafoodcatering/pl/ . Chciałabym zadbać o swoje zdrowie i wygląd, a słyszałam, że ta dieta Adele jest rewelacyjna. Czy ktoś z Was miał doświadczenie z dietą Sirtfood?

gospoda
Posty: 119
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Gotowanie

Post autor: gospoda »

Cześć. Jeśli chodzi o gotowanie to ja kompletnie się na tym nie znam. Ale wydaje mi się, że równie istotne jest to gdzie kupujemy dane produkty. W przypadku dań mięsnych to mięsa zdecydowanie lepiej jest kupować w miejscu sprawdzonym. I tak dowiedziałam się, że w Karol – Zakłady Mięsne znajdziemy bardzo dobre smaczne wędliny i kiełbasy oraz mięsa. Także może i warto także o takim rozwiązaniu pomyśleć.

Magda
Posty: 102
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:13 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Magda »

Ja lubię bardzo kombinować w kuchni, dodawać do potraw różnych dodatków aby wydobyć głęboki smak potraw. Bardzo lubię bakalie oraz ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Slonecznik_luskany.htm . Świetnie się nadaje do sałatek jeżeli lubicie jak coś chrupie :) Ja bardzo lubię robić bułki ze słonecznikiem.

zumba45
Posty: 554
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:24 pm

Re: Gotowanie

Post autor: zumba45 »

Już od kilku lat gotuję zdrowo, jednak wciąż mam problem z podjadaniem słodkich przekąsek. Często niezdrowych... Właśnie dlatego postanowiłam poszukać zdrowszej alternatywy i znalazłam ją na stronie: fitorsweet/pl/pl/c/Batony/232 . W rozsądnych cenach można tutaj kupić fit batony z naprawdę dobrym składem.

ODPOWIEDZ