Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Uzależnienie

luna

Uzależnienie

Post autor: luna »

Takie mamy trudne czasy, że każdy ma jakieś większe lub mniejsze problemy. Jeden z nich to po prostu uzależnienie. I tu nie twierdzę, że chodzi wyłącznie o alkoholizm, ale też o różne inne nałogi. Gdy pojawia się taka sytuacja, że musimy komuś pomóc wyjść z uzależnienia to najlepiej skierować się do ośrodka terapii uzależnień Forest. Terapia tam trwa od 4 do 8 tygodni i zatrudnieni są wykwalifikowani oraz doświadczeni psychoterapeuci.

Magda

Re: Uzależnienie

Post autor: Magda »

Mój tata leczył się w ośrodku Forest i powiem szczerze, że nie sądziłam że jeszcze kiedyś będziemy mogli świętować bez jego awantur i pijaństwa. Ośrodek jest doskonałym miejscem dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i pomocy w walce z uzależnieniem czy to od alkoholu czy narkomanii. Pracują tam świetni terapeuci a samo miejsce przypomina sanatorium a nie ośrodek uzależnień

absolka

Post autor: absolka »

Ten, kto miał do czynienia z osobami uzależnionymi doskonale wie, że przychodzi moment, kiedy trzeba takim osobom pomóc. Nie każdy jest w stanie samodzielnie wyjść z nałogu i najlepszą drogą do rozwiązania problemów z nałogiem jest leczenie w Ośrodku Nefo . Warto bliską osobę z takim problemem namówić na leczenie, nawet jeśli na początku ta prawda boli.

shoulders

Post autor: shoulders »

No dobra a jak przekonać osobę uzależnioną do pobytu w takim ośrodku? Bo ja jakoś próbuje i nie mogę taty przekonać. A że znalazłam ośrodek Mental Relax w którym to bez problemu może poddać się całkowitej terapii to chciałabym aby zgodził się tam pójść. Dlatego też szukam możliwości aby go tam umieścić. Bo jednak tam ma cały czas dostęp do terapeutów i terapię dopasują konkretnie pod jego problemy.

ODPOWIEDZ