Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Wypadanie włosów

jjks

Wypadanie włosów

Post autor: jjks »

Zdecydowałam się napisać post głównie przez moje wypadanie włosów którego mam już dość i nie wiem co z tym zrobić. Zawsze wypadają podczas mycia (być może dlatego że przestałam czesać włosy wtedy też zauważyłam jak wiele ich wypada, a przestalam ponieważ gdy ruszę je szczotką jest jeden wielki busz i niewiadomo co z tych włosów) na zdjęciu to tylko połowa po umyciu druga połowa włosów spływa już pod prysznicem:)

alve

Re: Wypadanie włosów

Post autor: alve »

Zalezy też jakiej dlugości masz włosy, bo jeśli długie to mogą dawać złudzenie, że jest ich wiele. Napiszę mój zestaw bojowy, który dał mi największą ilość baby hair w moim życiu, nawet więcej niż drugą grzywkę. Nie wiem co konkretnie spowodowało ten wysyp, bo byłam zdesperowana, bo widziałam jak mi się włosy przerzedziły, więc używąłam wszystkiego na raz XD
-Przed myciem: wcieranie żelu z aloesu w skalp i olejowanie olejem z łopianu
- Kosmetyki do włosów Delpos delpos/pl/ Bardzo dobre dzialanie.
-w dni pomiędzy myciem wcieranie naparu z rozmarynu
-codziennie rano na czczo: łyżka suszonych drożdży i zmielonego siemienia lnianego rozpuszczonego w wodzie
Z innych działających metod przeze mnie wypróbowanych: kozieradka, woda brzozowa, masaże głowy grabkami.
Z metod przeze mnie nie wypróbowanych albo tych, które nie zadziałały: jantar, banfi, joanna rzepa, kapsułki z placentą, seboradin, saponics.
Jeśli to nie zadziała, to warto zbadać tarczycę i zrobić morfologię, może to być oznaka niedoborów albo niedoczynności.
Poza tym, może to kwestia losowa, albo czynnik zewnętrzny i wypadanie niedługo samo ustąpi. Ja na przykład za każdym razem gdy przeprowadzam się gdzieś daleko na kilka miesięcy (inne państwo, kontynent, klimat) to moje włosy lecą jedne po drugim (właśnie tak opracowałam powyższy plan bejbikowy XD), a po jakimś czasie samo z siebie to ustępuje.

Magda

Post autor: Magda »

Ja przez problemy z hormonami zaczęłam tracić włosy, aby ich dodatkowo nie obciążać postanowiłam zmienić również kosmetyki na naturalne. Okazało się, że zmiana szamponu na teraznatura/pl/naturalny-szampon-do-wlosow okazała się strzałem w 10. Moje włosy się wzmocniły, nie przetłuszczają się i zauważyłam, że nie wypadają tak często

matylda

Post autor: matylda »

Też mam problemy z wypadaniem włosów :( Ostatnio się nasiliły i zaczęłam się nawet zastanawiać nad zakupem perukiz perukisklep/pl/peruki-lublin/ Widziałam, ze ten sklep ma bardzo rozbudowaną oferte i bez problemu kupię tam perukę z naturalnych i syntetycznych włosow.

gospoda

Post autor: gospoda »

Wypadanie włosów może mieć różnorodne podłoże. Dlatego też ja z racji swojej pracy musze je mieć jakoś ładnie upięte. Ale nie zawsze mi się to uda, gdyż gumki które mam są dość słabe. Więc szukałam czegoś lepszego i tak trafiłam na tę stronę perfumesco/pl/akcesoria-wlosy gdzie znalazłam bardzo dobrej jakości akcesoria do włosów. I teraz dużo lepiej wychodzi i spinanie moich włosów

Magda

Post autor: Magda »

Mój brat miał problem z wypadaniem włosów i w jego przypadku bardzo skuteczna okazała się mezoterapia. Polecam udać się do SkinClinic, tam przeprowadzają właśnie takie zabiegi mam nadzieję, że Ci pomogą.

chinka

Post autor: chinka »

Wiele osób mierzy się z tym problemem. Prawda jest taka, że włosy mogą wypadać przez złe odżywianie, stres czy niektóre leki. Warto przeanalizować swój problem i wybrać najlepsze rozwiązanie, które ograniczy wypadanie włosów. Poczytajcie sobie na ten temat. Być może uda wam się powstrzymać ten proces i dodatkowo zadbać kompleksowo o swoje włosy, aby wyglądać idealnie.

miłkaty

Post autor: miłkaty »

A może by pomogły wcierki na porost włosów. Zobaczcie tu https://4szpaki.pl/blog/wcierki-na-poro ... k-stosowac Dowiecie się wszystkiego na temat wcierek, jak je wybierać i jak stosować. Pamiętajcie by unikać wcierek zawierających alkohol oraz tych ze składnikami rozgrzewającymi.

zumba45

Post autor: zumba45 »

Aby zahamować wypadanie włosów, powinnaś zająć się ich odpowiednią pielęgnacją. Podstawą jest dobrze dobrany szampon do włosów. Na stronie: https://www.e-sas.pl/szampony znajduje się oferta sklepu, w którym wybór szamponów jest naprawdę duży, a ceny przynajmniej kuszące.

ODPOWIEDZ