Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Lekarskie wizyty domowe

pinokio

Lekarskie wizyty domowe

Post autor: pinokio »

Czy korzystaliście kiedyś z zamawiania lekarza do domu? Potrzebowałby internisty (najchętniej z Krakowa), który odwiedza pacjentów w domu.
Będę bardzo wdzięczny za namiary. Google podpowiedział mi kontakt do lekarze-krakow/com/pl/ ale chętnie skorzystam z Waszych porad.

chinka

Re: Lekarskie wizyty domowe

Post autor: chinka »

Jeśli tylko chcecie przedłużyć leki, to myślę, że nie ma co udawać się do lekarza się narażać. Tutaj onlinerecepta/pl/ jest bowiem znacznie lepsze i bardziej praktyczne rozwiązanie. Można tam bowiem umówić się na konsultację, która jest znacznie tańsza i otrzymać e-recepty na leki. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, zwłaszcza że nie kosztuje zbyt wiele, a mi nie musimy udawać się do lekarza i się narażać.

luna

Post autor: luna »

Zastanawiałam się, czy lekarze pediatrzy teraz mają wizyty domowe, ale temperatura córce spadła, więc chyba pójdziemy na wizytę osobiście. Dobrze, że można szybko wyszukać poradnię i lekarza dzięki wyszukiwarce lekarzebezkolejki/pl. Może korzystaliście już z tej bazy danych adresowych? Jest wyjątkowo przydatna.

burza

Post autor: burza »

Na pewno przy tym temacie warto też wspomnieć o sklepie medyczny medyczny.store, gdzie kupicie nawet przenośny sprzęt do fizykoterapii w razie takiej konieczności. Nigdy nie jest w stanie człowiek przewidzieć co się stanie, czy zachorujemy, czy coś innego. A taki namiar w razie czego może okazać się niezbędny na dobre artykuły medyczne.

znudzony

Post autor: znudzony »

Wspominacie o sprzęcie medycznym. Bardzo dobrą ofertę znajdziecie tu https://www.inmed.pl/ To firma z długoletnim doświadczeniem. Ich wyroby medyczne posiadają certyfikat CE. A produkty znane są na całym świecie. Warto zapoznać się z ich propozycjami.

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Ja jestem zainteresowane otrzymaniem certyfikat iso 13485 jednak nie bardzo wiem jak to działa i dokąd udać się na szkolenie, które by potwierdzało ten certyfikat. Kiedyś gdzieś widziałam cos takiego, ale nie przywiązałam do tego większej uwagi, bo wtedy nie było mi to potrzebne, a teraz mam problem. Słyszałam o firmach, które się tym zajmują, znalazłam cos takiego jak https://gcsquality.pl/ i chyba z ich usług skorzystam.

muza

Post autor: muza »

Jeśli chodzi o zakup leków dla seniorów to polecam zakupy w dozie. Sama chętnie kupuję u nich leki i kosmetyki. Teraz mają promocję dla seniorów - w godzinach 8-12 mogą oni kupić swoje leki 20% taniej.

Draksa1981

Post autor: Draksa1981 »

Od 2 lat opiekujemy się leżącym dziadkiem, który wymaga domowych wizyt lekarskich. Jeden z lekarzy bardzo zachęcał nas do stosowania domowych sposób na anginę https://conagardlo.pl/kompendium-wiedzy ... ol-gardla/. Organizm dziadka jest już osłabiony i słabo reaguje na antybiotyki. Ale takie rzeczy jak czosnek, miód czy imbir, są jak najbardziej pomocne.

zanka

Post autor: zanka »

Ja tylko raz czy dwa zdecydowałam się na wizytę domową i chodziło wtedy o pediatrę. A tak staram się albo chodzić do przychodni albo korzystać z możliwości odbycia konsultacji online :) ostatnio nawet załatwiłam w ten sposób zaświadczenie do nowej pracy od lekarza medycyny pracy :) skorzystałam z oferty placówki Medivita w Warszawie, polecam mają błyskawiczne terminy i świetnych medyków.

Zielonkawa

Post autor: Zielonkawa »

Mieszkam w małej miejscowości i doczekanie się na wizytę lekarza w domu graniczy z cudem dlatego widzę jedną pozytywną rzecz, którą spowodowała pandemia koronawirusa, a mianowicie możliwość lekarskich teleporad :)
A od niedawna jest jeszcze lepsza opcja, można się umówić z lekarzem ogólnym, z innymi też poprzez video :o i wtedy to prawie jak wizyta w gabinecie :)
Jak chcecie zaoszczędzić czas to na tej stronie znajdziecie lekarzy, którzy takich porad udzielają https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... internista

ODPOWIEDZ