Najlepsze forum biznesowe i wielotematyczne

Zabiegi laserowe.

burza
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Zabiegi laserowe.

Post autor: burza »

Hejka. Co myślicie na temat zabiegów laserowych? Przykładowo na temat takiej https://www.estelium.pl/depilacja-laserowa depilacji laserowej? Czy warto z takiego zabiegu skorzystać? Czy jest według was bezpieczny? Co więcej możecie na ten temat napisać?

gospoda
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:58 pm

Re: Zabiegi laserowe.

Post autor: gospoda »

Zabiegi laserowe stają się coraz bardziej popularne. W sumie to się nie dziwię bo jednak dzięki takim zabiegom możemy raz a konkretnie pozbyć się naszych niedoskonałości. Sama bardzo chętnie poddałabym się jakimś zabiegom. I tak polecono mi klinikę SkinClinic w której to mają bardzo duży wybór w zabiegach z użyciem lasera. Także takie zabiegi są zdecydowanie lepszej jakości niż kiedyś.

Wera
Posty: 9
Rejestracja: śr lut 19, 2020 12:02 pm

Re: Zabiegi laserowe.

Post autor: Wera »

Chyba najważniejsze w tego typu zabiegach jest to, by wykonane zostały przez kosmetologa z doświadczeniem..
Nie oddałabym się w ręce kogoś, kto nie ma niezbędnych kwalifikacji, by wykonywać takie zabiegi.
W Warszawie mogę polecić panie kosmetolog z salonu J'Adore Instytutu: https://jadoreinstytut.com/warszawa/ na Żelaznej 59. To przepiękne miejsce, w którym zabiegi depilacji laserowej wykonane zostaną bezpiecznie i pod okiem profesjonalnego personelu oraz z użyciem najnowocześniejszego i skutecznego lasera Soprano Ice firmy Alma Lasers.

Muszynek
Posty: 56
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:06 pm

Re: Zabiegi laserowe.

Post autor: Muszynek »

A dajcie spokój, mnie wkurza ciągła depilacja. Ale mam na to sposób - zapiszę się do J'ADORE INSTYTUT https://jadoreinstytut.com/warszawa/dep ... a/warszawa na depilacje. Koszt nie taki duży jak na centrum Warszawy a efekty super

ODPOWIEDZ